Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!

LABĀKĀ KAFIJA SĀKAS AR ZINĀŠANĀM

Mūsu mācību centrs Lavazza Training Centre, apmācības paredzētas ne tikai topošajiem nozares profesionāļiem, bet ikvienam, kurš vēlas apgūt kafijas pagatavošanas mākslu.

Barista ir vairāk kā vārds

Lavazza bija pirmais uzņēmums, kas 1979. gadā izveidoja pilnībā kafijas apmācībai veltītu institūciju – mācību centrs. Šobrīd pasaulē ir vairāk kā 55 mācību centri, piecos kontinentos, kuros katru gadu apmāca apmēram 30 000 cilvēku. Pēdējo 40 gadu laikā mācību centrs, koncentrējoties uz inovācijām un radošumu, ir pilnveidojis apmācības procesus, izglītojis par kafijas kultūru, kopā ar profesionāļiem testējis jaunas kafijas formulas, mudinot patērētājus vienmēr pieprasīt tikai augstāko espresso kvalitāti.

Čau, esmu Maija, Barista trenere.

Savas zināšanas esmu iegusvusi gan praktiskajā darbā, gan LAVAZZA TRAINING CENTER semināros Itālijā, mācījusies grauzdēt kafiju Vācijā, kafijas pagatavošanas nianses iepazītas Somijā, Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā un esmu gatava dalīties ar savām zināšanām.

Esmu barista, kura zin (gandrīz) visu par kafiju. Netici? Uzdod man jautājumu, ja es nezināšu atbildi, tad uztaisīšu Tev tasi garšīgas kafijas. Kļūsti par kafijas meistaru kopā ar mani.

Uzdod Maijai jautājumu

UZDOD Maijai JAUTĀJUMU

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev