Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
Lūdzu pacietību

BREWISTA Smart Scale V2 elektroniskie svari

Preces kods: 866101

Brewista elektroniskie svari ir ideāli piemēroti gan mājas, gan restorāna vai kafejnīcas baristai.
To īpašības un spējas ir pārsteidzošas :
• uzlādējams akumulators.
• Silikona aizsargapvalks, kas aizsargā no karstuma.
• Nano pārklājums nozīmē, ka mērogs ir ūdensizturīgs. Ja svari kļūst mitri, tiem vajadzētu turpināt darboties. Ja pēc samirkšanas viņi vairs nedarbojas, sakratiet tos un ļaujiet tiem izžūt. Viņi sāks darbu no jauna
• Seši režīmi ir iebūvēti programmatūrā.
Precizitāte: 0,1 g
Maksimālais svars: 2kg
Lādēšanas kabelis ir iekļauts komplektā.

Cena ar PVN
110.9 €
-
+
Preci var saņemt KAFO salonā
Mūkusalas iela 27, Rīga
Piegādes izmaksas
Pirkumiem virs 35 Eur piegāde bez maksas
BREWISTA Smart Scale

Tie patiešām ir gudrie svari:

  • 1. režīms: pilnībā manuāls režīms - ieslēdz taimeri un lieto taras manuāli.
  • 2. režīms: espresso režīms - automātiskā tara un automātiskais taimeris ar tūlītēju taimera startu. Novietojiet trauku uz svariem, taimeri un svaru nomainiet uz nulli un ieskaitiet taimeri. Pēc pēdējās brūvēšanas noņemiet trauku un 5 sekundes tiek parādīts svars, pirms tas tiek atiestatīts uz nulli.
  • 3. režīms: espresso režīms - automātiskā tara ar manuālu taimera startu. Novietojiet trauku uz svariem, laiks un svars ir nulle. Nospiediet taustiņu uz espresso automāta, lai sāktu espresso ekstrakciju, un vienlaikus nospiediet oranžo pogu TIME, lai iedarbinātu taimeri. Kad tas ir pabeigts, noņemiet trauku, laiks un svars tiek parādīti 5 sekundes pirms atiestatīšanas uz nulli
  • 4. režīms: espresso režīms - tikai automātiska tara, taimeris nav aktīvs. Novietojiet trauku uz svariem, svars nonāk līdz nullei. Lai sāktu darbu, nospiediet taustiņu uz espresso automāta, tiek parādīts svars. Kad tas ir gatavs, noņemiet, 5 sekundes tiek parādīts svars, pirms tas tiek atiestatīts uz nulli.
  • 5. režīms: espresso režīms - automātiskā tara un automātiskais taimeris ar taimera iedarbināšanu, kad šķidrums sasniedz trauku. Novietojiet trauku uz svariem, svars nonāk līdz nullei. Nospiediet taustiņu uz espresso automāta, lai sāktu darbu. Kad šķidrums sasniedz trauku, sākas taimeris. Lai apturētu taimeri, nospiediet TIME. Kad tas ir gatavs, noņemiet, 5 sekundes tiek parādīts svars, pirms tas tiek atiestatīts uz nulli.
  • 6. režīms: Pour Over režīms. Novietojiet brūvēšanas trauku uz svariem, automātiski noregulējiet nulli. Pievienojiet traukā papīra filtru un maltu kafiju, ja nepieciešams, noregulējiet kafijas daudzumu. Kad tas izdarīts, nospiediet TARE. Sāciet pievienot ūdeni, sāksies taimeris. Kad tas ir gatavs, noņemiet, 5 sekundes tiek parādīts svars, pirms tas tiek atiestatīts uz nulli.

Klientu atsauksmes

5/5

Iepērcies klātienē vai KAFO.LV!
Mēs piegādāsim!

KAFO komanda sagādās Tev vislabāko kafiju, lai kur Tu to baudītu: mājās, birojā, restorānā vai dodoties piedzīvojumā.

Sazinies ar mums!
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5