Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
Lūdzu pacietību
%

KAFYNO komplekts

Preces kods: 871021,871022

KAFYNO piena sistēmas tīrītājs īpaši izstrādāts, lai efektīvi attīrītu un dezinficētu pienu un piena sistēmas daļas. Nodrošina optimālu higiēnu un saglabā augstu kvalitāti kafijas pagatavošanā.
Tā spēcīgā formula noņem piena, tauku un citus netīrumus, kas var uzkrāties kafijas automātos.

KAFYNO tīrītājs spēj nodrošināt visaptverošu tīrīšanu, kas rada sanitārākus apstākļus tehnikai un nodrošina tvaika izvadam labāku kvalitāti un jaudu.

 

KAFYNO Atkaļķotājs kafijas automātiem 1L ir efektīvs līdzeklis, kas ļauj atbrīvoties no kaļķa un tā nogulsnēm kafijas automātā. Efektīvi noņem atkaļķošanās radītos nogulumus, nodrošinot optimālu ūdens plūsmu un aizsargājot iekārtu no bojājumiem.
Ar šo līdzekli var saglabāt savas kafijas automāta ilgmūžību un sagādāt jums augstas kvalitātes kafijas baudījumu.

Cena ar PVN
19.99 € 38.38 € (-18.39 €)
-
+
Preci var saņemt KAFO salonā
Mūkusalas iela 27, Rīga
Piegādes izmaksas
Pirkumiem virs 35 Eur piegāde bez maksas
KAFYNO piena sistēmas tīrītājs

KAFYNO piena sistēmas tīrītājs īpaši izstrādāts, lai efektīvi attīrītu un dezinficētu pienu un piena sistēmas daļas. Nodrošina optimālu higiēnu un saglabā augstu kvalitāti kafijas pagatavošanā. Tā spēcīgā formula noņem piena, tauku un citus netīrumus, kas var uzkrāties kafijas automātos. KAFYNO tīrītājs spēj nodrošināt visaptverošu tīrīšanu, kas rada sanitārākus apstākļus tehnikai un nodrošina tvaika izvadam labāku kvalitāti un jaudu.    

Klientu atsauksmes

5/5
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5