Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

LAVAZZA BLUE Kafa kafijas kapsulas 100 gab

Preces kods: 881915

LAVAZZA īpašākā kafija - Ethiopia KAFA FOREST COFFEE
Kafa šķirnes arabikas kafijas pupiņas aug tāda paša nosaukuma reģionā Etiopijas lietus mežu centrā, kur aizsākās arabikas kafijas ceļš uz mūsu krūzītēm. Gadsimtu gaitā šajā reģionā spontāni izauga apmēram 5000 kafijas šķirņu. Kafa ir ekskluzīva kafija ar ierobežotu ražošanu. Šī ir īpaša kafija, to varētu salīdzināt ar izturētu vīnu, cienītājiem kuri meklē īpašas garšas un kafijas stāstus. Pupiņas ir novāktas ar rokām, pēc uzmanīgas selekcijas un lēni nogatavinātas pēc naturālās metodes ''saules vannās''. Šī fermentācijas metode un lēnais grauzdējums pilnībā izceļ kafijas labākās īpašibas. Baudot espresso sajutīsiet iztektas ziedu garšas notis, kas mijas ar medus un dateļu notīm pēcgaršā. Kafas kapučino ir salauzis daudzas sirdis, ieskaitot mūsu!

Paradzētas lietošanai LAVAZZA Blue aparātos.

Cena ar PVN
52 €
-

1 iepakojumā 100 kapsulas

+
Preci var saņemt KAFO salonā
Mūkusalas iela 27, Rīga
Piegādes izmaksas
Pirkumiem virs 35 Eur piegāde bez maksas
LAVAZZA Blue garšu pasaule

Lavazza Blue sistēmas priekšrocības

BLUE – Best Lavazza Ultimate Espresso

Lavazza Blue sistēmas kapsulas nodrošina coffee shop kvalitāti un iespēju to pagatavot gan mājās gan  darbā!

Lavazza Blue kapsulu  klāstā ir espresso, lungo, bezkofeīna kafija un šokolādes dzērieni. Sortiments nemitīgi tiek papildināts ar jaunākajām kafijas tendencēm. Klāstā pieejamas arī single origin, kā arī organiski audzēta kafija.

Kafijas kapsulas ir piemērotākais risinājums mazam patēriņam, proti mājās, mazā birojā vai nelielā kafejnīcā . Kafija ir hermētiski noslēgta un to neispaido apkārtējā vide, šis apstāklis nodrošina nemainīgu kafijas kvalitāti no ražošanas punkta līdz Jūsu krūzītei.

Kafija kapsulā jau ir precīzi sasvērta un samalta piemērotākajā malumā, lai dažu sekunžu laikā pagatavotu iemīļotāko dzērienu.

 

Klientu atsauksmes

5/5

Apskati citas kafijas kapsulas

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5