Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

BIALETTI Kitty kafijas kanna 10 tasēm

Preces kods: 866055

Kitty kafijas automāts ir augstas kvalitātes produkts, kuru ražo Bialetti, pasaules vadošais kafijas automātu ražotājs. Bialetti Kitty 10tz modelis, ko tā izmantoja, lai pagatavotu 10 tases espresso vienlaikus (apmēram 50 ml katra). Kopējā ietilpība ir 500ml.

Cena ar PVN
54.9 €
-
+
Preci var saņemt KAFO salonā
Mūkusalas iela 27, Rīga
Piegādes izmaksas
Pirkumiem virs 35 Eur piegāde bez maksas
Bialetti Moka kanna

Dizains

Tās oriģinālais dizains ir apvienots ar funkcionalitāti. Šī ierīce ar tās plāno krūzi līdzīgo struktūru ir izgatavota no nerūsējošā tērauda un ir aprīkota ar vēsā pieskāriena melnu plastmasas rokturi. Nerūsējošajam tēraudam ir mazāka ietekme uz kafijas garšu nekā alumīnijam, un roktura ergonomiskā forma ļauj ērti pagatavot espresso.

Kā tas darbojas?

Kafijas automāts sastāv no hermētiski noslēgtas tvertnes, filtra un apakšējās tvertnes. Ielieciet filtrā maltas kafijas pupiņas, ielejiet ūdeni apakšējā tvertnē zem drošības vārsta līmeņa un savienojiet visus elementus. Ielieciet kafijas kannu uz plīts un pagaidiet dažas minūtes. Karstais ūdens pārvietojas uz augšējo tvertni, plūstot caur maltām pupiņām. Jūsu garšīgais un aromātiskais espresso ir gatavs!

Lietošana

Bialetti Venus ir piemērota gāzes, elektriskām un indukcijas plītīm (4tz un vairāk). Ielieciet izstrādājumu uz plīts virsmas tā, lai rokturis būtu siltuma nepieejamā vietā. Kafijas kannu mazgājiet ar rokām bez mazgāšanas līdzekļiem. Nav mazgājams mašīnā. Izvēloties kafijas automāta izmēru, paturiet prātā, ka katru reizi ir jāsagatavo ražotāja norādītais kafijas daudzums.

Klientu atsauksmes

5/5

Iepērcies klātienē vai KAFO.LV!
Mēs piegādāsim!

KAFO komanda sagādās Tev vislabāko kafiju, lai kur Tu to baudītu: mājās, birojā, restorānā vai dodoties piedzīvojumā.

Sazinies ar mums!
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5