fbpx
Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!

Privātumpolitika

Mums ir svarīgi, lai Tu vari mums uzticēties, un tāpēc mēs lielu uzmanību pievēršam mūsu KAFO interneta veikala apmeklētāju privātuma aizsardzībai. Mēs Tev nepieprasīsim  personisku informāciju, ja vien Tu to brīvprātīgi un apzināti neizpaudīsi. Šo informāciju Mēs arī neizpaudīsim trešajām personām, izņemot informācijas sniegšanu, kas nepieciešama preču piegādei, un likumos noteiktajos gadījumos.

Kādu informāciju mēs vispār vācam?

Kad vēlēsies no mums pasūtīt preces, mēs lūgsim Tev šādu informāciju:

  • Vārdu;
  • Adresi;
  • E-pasta adresi;
  • Telefona numuru.

Apmeklējot KAFO lapu Tu vari pieteikties arī mūsu jaunumu vēstulēm. Tādā gadījumā mēs lūgsim šādu informāciju:

  • Vārdu;
  • E-pasta adresi;

Mēs apkopojam informāciju par apmeklētājiem, piemēram, apmeklētāja IP adresi, lapas apmeklēšanas laiku, no kurienes ienāca KAFO lapā, cik ilgi uzturējies lapā utt. Mēs izmantojam šo informāciju tikai statistikas vajadzībām, lai uzlabotu KAFO vietni.

Apmeklējot KAFO Web, Tava pārlūkprogramma saglabā pagaidu failu (“sīkfailu”), kas ļauj mums sniegt personalizētu tīmekļa pieredzi un saglabāt mūsu vietnē izdarītās izvēles. Mēs varam arī uz laiku rādīt reklāmas un citus piedāvājumus Tev interesējošiem produktiem, izmantojot sīkdatni.

Kā mēs izmantojam informāciju?

Informācija, ko mēs no Tevis saņemam (vārds, e-pasts, tālruņu numuri un, ja nepieciešams, kredītkartes numurs) tiks izmantota tikai pasūtījuma izpildei, un, ja Tu ievadīsi savu e-pastu kādā no lodziņiem mūsu tiešsaistes veikalā, mēs varēsim ar Tevi sazināties ja radīsies jautājumi.

Mēs izsniegsim Tavu informāciju trešajām personām Tikai gadījumos, kad būs nepieciešama preces piegāde Tev vai kad to pieprasa likums. Tādā veidā mēs loģistikas partnerim norādīsim Tavu tālruņa numuru, vārdu un, ja nepieciešams, adresi (pasūtot paku).

Ja nevēlies sniegt mums informāciju par sevi – droši nāc uz mūsu salonu un iegādājies visu ko sirds kāro:
KAFO Salons Rīgā, Mūkusalas ielā 27 ir atvērts darba dienās Pirmdiena līdz Piektdiena 08:30-17:30

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev