Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
 • Lūdzu pacietību
  Tavs iepirkumu grozs ir tukšs

Privātumpolitika

Mums ir svarīgi, lai Tu vari mums uzticēties, un tāpēc mēs lielu uzmanību pievēršam mūsu KAFO interneta veikala apmeklētāju privātuma aizsardzībai. Mēs Tev nepieprasīsim  personisku informāciju, ja vien Tu to brīvprātīgi un apzināti neizpaudīsi. Šo informāciju Mēs arī neizpaudīsim trešajām personām, izņemot informācijas sniegšanu, kas nepieciešama preču piegādei, un likumos noteiktajos gadījumos.

Kādu informāciju mēs Tev jautāsim?

Kad vēlēsies no mums pasūtīt preces, mēs lūgsim Tev šādu informāciju:

 • Vārdu;
 • Adresi;
 • E-pasta adresi;
 • Telefona numuru.

Informācija, ko mēs no Tevis saņemam (vārds, e-pasts, tālruņu numuri un, ja nepieciešams, kredītkartes numurs) tiks izmantota tikai pasūtījuma izpildei, un, ja Tu ievadīsi savu e-pastu kādā no lodziņiem mūsu tiešsaistes veikalā, mēs varēsim ar Tevi sazināties ja radīsies jautājumi.

Mēs izsniegsim Tavu informāciju trešajām personām Tikai gadījumos, kad būs nepieciešama preces piegāde Tev vai, kad to pieprasa likums. Tādā veidā mēs loģistikas partnerim norādīsim Tavu tālruņa numuru, vārdu un, ja nepieciešams, adresi (pasūtot paku).

Reģistrējoties KAFO lapā, Tu piekrīti, ka mēs Tev nosūtīsim Kafo jaunumu vēstuli, no kuras, ja vēlēsie varēsi atteikties.

 Kā arī vari pieteikties mūsu jaunumu vēstulēm pats un saņemt informāciju par KAFO aktuālajiem piedāvājumiem, mārketinga aktivitātēm, speciāliem piedāvājumiem utml.,. Tādā gadījumā mēs lūgsim šādu informāciju:

 • Vārdu;
 • E-pasta adresi  un/vai Tel. Nr. uz kuru Tu vēlēsies saņemt norādīto informāciju.

Datu uzglabāšanas laiks

 • Mēs uzglabāsim Tavus datus (e-pasta adresi un/vai tel., kas var saturēt personas datus), kamēr Tu vēlēsies saņemt KAFO jaunumus.

Datu apstrādes tiesiskais pamats

 • Datus mēs apstrādājam, pamatojoties uz Tavu piekrišanu, ko esi izteicis, piesakoties uz jaunumu saņemšanu. Jebkurā laikā vari atsaukt savu piekrišanu jaunumu saņemšanai; tas neietekmē apstrādes likumību, kas pamatojas uz piekrišanu pirms atsaukuma. Ja atsauksi savu piekrišanu, mēs dzēsīsim tavus datus (e-pasta adresi un /vai tel. nr.) un turpmāk nesūtīsim uz to savus paziņojumus.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs apkopojam informāciju par apmeklētājiem, piemēram, apmeklētāja IP adresi, lapas apmeklēšanas laiku, no kurienes ienāca KAFO lapā, cik ilgi uzturējies lapā utt.

Apmeklējot KAFO Web, Tava pārlūkprogramma saglabā pagaidu failu (“sīkfailu”), kas ļauj mums sniegt personalizētu tīmekļa pieredzi un saglabāt mūsu vietnē izdarītās izvēles. Mēs varam arī uz laiku rādīt reklāmas un citus piedāvājumus Tev interesējošiem produktiem, izmantojot sīkdatni.

Kādas sīkdatnes tiek izmantotas www.kafo.lv mājas lapā:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, Tevi interesēs visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook, Instagram, YouTube un citi pakalpojumi. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas,Tu varat izmantot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz Tu aizver visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, Tu vari izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

Lai atteiktos no KAFO jaunumiem epastā un/ vai telefonā raksti mums uz kafo@kafo.lv.

Tomēr, ja nevēlies sniegt mums informāciju par sevi – droši nāc uz mūsu salonu un iegādājies visu ko sirds kāro: KAFO Salons Rīgā, Mūkusalas ielā 27 ir atvērts darba dienās Pirmdiena līdz Piektdiena 08:30-19:00.

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev