Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs

Kafija birojiem un HoReCa

Lūdzu pacietību
Nav atrasts neviens produkts

Lavazza kafija

Itāļu ģimenes tradīcijas vairākās paaudzēs jau kopš 1895. gada raksturo Lavazza kafijas stāstu. Šobrīd Lavazza kafija ir zināma visā pasaulē (to iespējams iegādāties vairāk nekā 140 valstīs), un izceļas ne tikai ar neatkārtojamas garšas kafiju, bet arī atbildību pret savu darbu, investējot to valstu attīstībā, kurās tiek iegūtas kafijas pupiņas. Rezultāts? Garda kafija ar īpašu stāstu!

Kāda veida kafiju Lavazza piedāvā?

Kafiju iespējams baudīt populārākajos veidos – kāds iecienījis īpaši ērto kapsulu automātu, citam pie sirds iet svaigi malta kafija, kas aplieta krūzītē. Lai spētu apmierināt ikviena kafijas cienītāja vēlmes un vajadzības, Lavazza piedāvājumā atrodamas:

Savukārt, ja tev garšo kafija, taču nevēlies uzņemt kofeīnu, mums tev ir labas ziņas – Lavazza piedāvājumā ir arī bezkofeīna kafija.

Kāpēc Lavazza kafiju iegādāties KAFO internetveikalā?

Lavazza kafija pie mums pieejama ļoti plašā klāstā, tāpēc noteikti atradīsi savām garšas kārpiņām (un iecienītākajai pagatavošanas metodei) atbilstošu kafiju. Lai saņemtu kafiju, tev pat nevajag pārkāpt sava mājokļa slieksnim – atliek vien virtuālajā pirkuma grozā ielikt kafiju, un preces tiks piegādātas uz tavu mājokli vai tuvāko Omniva pakomātu

Biežāk uzdotie jautājumi

1.   Kāpēc izvēlēties Lavazza kafiju?
Ne velti Lavazza kafiju iecienījuši cilvēki vairāk nekā 140 valstīs – tā ir garda, kā arī  izceļas ar pieejamu cenu un plašu sortimentu.  Neatkarīgi no tā, vai tev patīk baudīt spēcīgu espreso vai kafijas dzērienus ar pienu, Lavazza piedāvājumā atradīsi vajadzīgo!

2.   Cik maksā Lavazza kafija?
Lavazza piedāvā gan Specialty kafiju, kuras cena parasti variē 25–35 eiro robežās, gan ievērojami cenas ziņā pieejamāku kafiju, kas īpašo piedāvājumu laikā maksā zem 15 eiro par kilogramu! Piedāvājam iegādāties arī mazākus iepakojums, lai tu varētu izmēģināt vairākus kafijas veidus.

3.   Kura Lavazza kafija ir piemērotākā tieši man?
Primāri ņem vērā to, kā kafiju grasies pagatavot. Kafijas kapsulas, kā jau droši vien zini, ir piemērotas konkrētiem kafijas automātiem, bet, ja kafiju pagatavosi manuāli (un esi gatavs darboties nedaudz ilgāk), labāk izvēlies kafijas pupiņas, lai dzēriens būtu ar izteiktāku aromātu. Ja esi iecienījis espreso, izvēlies tumši vai vidēji grauzdētu kafiju, savukārt kafijas dzērieniem ar pienu derēs arī viegli grauzdēta kafija. Savukārt īpašam garšas baudījumam izvēlies Specialty kafiju.

Ir vēl jautājumi?

4.   Vai Lavazza ir uzticams zīmols?
Atbilde uz šo jautājumu ir viennozīmīga – jā! Lavazza rūpējas ne tikai par gardu kafiju, bet ir arī sociāli atbildīgs uzņēmums un pievērš uzmanību iepakojuma materiāliem, lai kafija tiktu uzglabāta nepieciešamajos apstākļos, taču iepakojums tajā pašā laikā būtu videi draudzīgāks.

5.   Kāpēc KAFO ir labākā vieta, kur iegādāties Lavazza kafiju?
Jo pie mums Lavazza kafija pieejama plašā klāstā (un nereti – ar patīkamiem akcijas piedāvājumiem), kā arī veikalā atradīsi visu pārējo, kas nepieciešams kafijas pagatavošanai un pasniegšanai. Un tam visam komplektā – bezmaksas piegāde, ja pirkuma summa pārsniedz 30 eiro!

6.   Kā sazināties ar KAFO ekspertiem, ja man radies kāds jautājums?
Visātrāk mūs noteikti sasniegsi, zvanot uz tālruņa numuru 27270007, bet vari mums arī  rakstīt uz e-pastu kafo@kafo.lv.

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev