Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

BIALETTI Moka Express kafijas kanna 2 tasēm

Preces kods: 866005

Moka Express ir klasiskākais modelis, kuru veidojis pasaules vadošais kafijas automātu ražotājs Bialetti. Šī ir kafijas kanna, kas Itālijas ražotāju padarīja slavenu pagājušā gadsimta 30. gados. Līdz šai dienai tas ir populārākais moka modelis pasaulē, jo līdz šim ir saražoti vairāk nekā 200 miljoni podi. Bialetti Moka Express 2tz modeli izmanto, lai vienlaikus pagatavotu 2 tases espresso. Kopējā ietilpība ir 100ml.

 

Cena ar PVN
26.9 €
-
+
Preci var saņemt KAFO salonā
Mūkusalas iela 27, Rīga
Piegādes izmaksas
Pirkumiem virs 35 Eur piegāde bez maksas
Bialetti Moka kanna

Dizains

Šīs lietā alumīnija kannas pārsteidz ar savu kvalitāti. Tās klasiskais korpuss, nemainīgs jau gadu desmitiem, un jaunā krāsa padarīs to par katras virtuves orģinālu elementu. Poga un papildu rokturis, kas izgatavots no melnas plastmasas, nodrošina ērtu pasniegšanu tiklīdz kafija ir gatava. Ražots Itālijā.

Kā tas darbojas?

Moka kafijas kanna sastāv no hermētiski noslēgtas tvertnes, filtra un apakšējās tvertnes. Ielieciet filtrā samaltu kafiju, ielejiet ūdeni apakšējā tvertnē (līdz drošības vārstam) un savienojiet visus elementus. Uzlieciet kanniņu uz plīts un pagaidiet dažas minūtes – karstais ūdens pārvietosies uz augšējo tvertni plūstot caur malto kafiju. Jūsu aromātiskais un gardais espresso ir gatavs.

Lietošana

Bialetti Moka Express ir piemērots gāzes vai elektriskās plīts virsmām. Lieciet Moka kanniņu uz plīts tā, lai rokturis neuzkarst. Kanniņu mazgājiet ar rokām un bez mazgāšanas līdzekļiem. Nav ieteicams mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Izvēloties Moka kafijas kanniņas izmēru, paturiet prātā, ka katru reizi Jūs varēsiet pagatavot tikai ražotāja norādīto kafijas daudzumu.

Klientu atsauksmes

5/5

Iepērcies klātienē vai KAFO.LV!
Mēs piegādāsim!

KAFO komanda sagādās Tev vislabāko kafiju, lai kur Tu to baudītu: mājās, birojā, restorānā vai dodoties piedzīvojumā.

Sazinies ar mums!
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5