Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

BIALETTI Musa Restyling kafijas kanna 6 tasēm

Preces kods: 866064

Musa Restyling kafijas automāts ir augstas kvalitātes produkts, kuru ražo Bialetti, pasaules vadošais kafijas automātu ražotājs. Tā ir uzlabotā Musa kafijas kannas versija. Šis izsmalcinātais kafijas kanna izceļas ar tīru un patīkamu dizainu. Bialetti Musa Restyling 6tz modelis, ar ko pagatavot aptuveni 6 tases espresso vienlaikus. Kopējā ietilpība ir 225 ml.

Cena ar PVN
46.9 €
-
+
Preci var saņemt KAFO salonā
Mūkusalas iela 27, Rīga
Piegādes izmaksas
Pirkumiem virs 35 Eur piegāde bez maksas
Bialetti Moka kanna

Dizains

Kā tas darbojas?

Kafijas automāts sastāv no hermētiski noslēgtas tvertnes, filtra un apakšējās tvertnes. Ielieciet filtrā maltas kafijas pupiņas, ielejiet ūdeni apakšējā tvertnē zem drošības vārsta līmeņa un savienojiet visus elementus. Ielieciet kafijas kannu uz plīts un pagaidiet dažas minūtes. Karstais ūdens pārvietojas uz augšējo tvertni, plūstot caur maltām pupiņām. Jūsu garšīgais un aromātiskais espresso ir gatavs!

Lietošana

Bialetti Venus ir piemērota gāzes, elektriskām un indukcijas plītīm (4tz un vairāk). Ielieciet izstrādājumu uz plīts virsmas tā, lai rokturis būtu siltuma nepieejamā vietā. Kafijas kannu mazgājiet ar rokām bez mazgāšanas līdzekļiem. Nav mazgājams mašīnā. Izvēloties kafijas automāta izmēru, paturiet prātā, ka katru reizi ir jāsagatavo ražotāja norādītais kafijas daudzums.

Klientu atsauksmes

5/5

Iepērcies klātienē vai KAFO.LV!
Mēs piegādāsim!

KAFO komanda sagādās Tev vislabāko kafiju, lai kur Tu to baudītu: mājās, birojā, restorānā vai dodoties piedzīvojumā.

Sazinies ar mums!
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5