Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

BLENDTEC DESIGNER 725 STAINLESS

Preces kods: 907253

Vai ir iespējams iemīlēt blenderi tā, lai vēlētos to visur ņemt līdz un visiem demonstrēt? Mēs ticam, ka ir! Ja viens blenderis spēj pagatavot kā karstu zupu, zīdainu smūtiju, mīklu, tā arī saldētu gardumu, tad tas neapšaubāmi ir pelnījis vietu Tavas mājas virtuvē.

Cena ar PVN
999 €
-
+
Preci var saņemt KAFO salonā
Mūkusalas iela 27, Rīga
Piegādes izmaksas
Pirkumiem virs 35 Eur piegāde bez maksas
BLENDTEC DESIGNER 725

BLENDTEC DESIGNER 725

BLENDERIS VISAM MŪŽAM.
Blendtec iespējas neaprobežojas tikai ar smūtiju pagatavošanu. Ar to var pagatavot fantastisku saldējumu un mandeļu pienu, ideālus miltus un zemesriekstu sviestu, nepārspējamas dipi mērces un klasiskās mērces, karstās krēmzupas un citus izsmalcinātus ēdienus, un to visu – tikai ar vienu pogas pieskārien.

PASAULĒ GUDRĀKAIS BLENDERIS
Blendtec Designer 725 nepārspējamās funkcijas pamatoti ļauj to uzskatīt par gudrāko blenderi, kas pasaulē jelkad radīts. Pateicoties SmartBlend un vairāku ātrumu pulsācijas funkcijai, kā arī 100 ātruma režīmiem un pievilcīgajam dizainam, Designer 725 neapšaubāmi būs tavas virtuves superzvaigzne.

SMARTBLEND ™ TEHNOLOĢIJA
Blendtec Designer 725 ienesīs tavā virtuvē SmartBlend tehnoloģiju, kas spēj konstatēt iespējamās ar blendera darbu saistītās problēmas, piemēram, nepilnības produktu iepildē, pārkaršanu vai gaisa kabatas, un piedāvāt tām atbilstošus risinājumus.

100 PAKĀPJU SKĀRIENJŪTĪGS ĀTRUMU PĀRSLĒDZĒJS + VAIRĀKU ĀTRUMU PULSĀCIJAS POGA
100 pakāpju skārienjūtīgais ātrumu pārslēdzējs dod iespēju ļoti precīzi izvēlēties tieši konkrētajai receptei nepieciešamo ātrumu. Turklāt ierīce iesaka, kādu ātrumu ir vēlams izmantot putošanai, smalcināšanai, jaukšanai, drupināšanai vai biezeņa pagatavošanai.

IETEIKUMI IEPRIEKŠ IESTATĪTO PROGRAMMU IZMANTOŠANAI
Blendtec Designer 725 ir 6 iepriekš iestatītas programmas: smūtijs, dipa mērce, ledus deserts, svaiga sula, karstā zupa un attīrīšana. Izvēloties iepriekš iestatītu programmu, Blendtec sniegs informāciju par to, kādam mērķim attiecīgā programma vēl piemērota – tā tu saņemsi pilnīgu pārskatu par dažādām izmantošanas iespējām.

Klientu atsauksmes

5/5

Iepērcies klātienē vai KAFO.LV!
Mēs piegādāsim!

KAFO komanda sagādās Tev vislabāko kafiju, lai kur Tu to baudītu: mājās, birojā, restorānā vai dodoties piedzīvojumā.

Sazinies ar mums!
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5