Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
 • Lūdzu pacietību
  Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

Filtra kafijas automāts KitchenAid Almond Cream

Preces kods: 902446

Filtrētas kafijas cienītājiem tas patiks — ērti lietojams 12 tasīšu filtrētas kafijas automāts, ko var iepriekš ieprogrammēt, lai kafija būtu gatava, tad, kad to vēlies.  Tam ir pastāvīgs filtrs, lai nebūtu jārēķinās ar papīra filtriem.

KitchenAid filtra kafijas automāts arī izskatīsies lieliski ar klasisko retro stilu, stilīgo stikla karafi un diskrētu LCD displeju.

 

Pieejams saņemšanai 2-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.

Cena ar PVN
179 €
-
+
Preci var saņemt KAFO salonā
Mūkusalas iela 27, Rīga
Piegādes izmaksas
Pirkumiem virs 35 Eur piegāde bez maksas
KitchenAid filtra kafijas automāts

Filtra kafijas automāts KitchenAid Almond Cream - Filtrētas kafijas cienītājiem tas patiks — ērti lietojams 12 tasīšu filtrētas kafijas automāts, ko var iepriekš ieprogrammēt, lai kafija būtu gatava, tad, kad to vēlies. Pagatavo tieši atbilstošo kafiajs daudzumu kas nepieciešams kā arī saglabā savu iecienītāko dzērienu ideālā temperatūrā līdz 40 minūtēm!  Tam ir pastāvīgs filtrs, lai nebūtu jārēķinās ar papīra filtriem.

Filtra kafijas automāts KitchenAid :

 • 1,7 L stikla karafe ar unikālu snīpi un ergonomisku rokturi - Atvieglo kafijas liešanu, novēršot nopilēšanu un izlaistīšanu. 
 • Dažādu kafijas stiprumu izvēle - Iespēja izvēlēties parastu vai stiprāku kafiju, katru reizi pagatavojot pilnu tasīti
 • Procesa apturēšana un izliešana, automātiska izslēgšana pēc tam, kad ir beidzies sildīšanas laiks - Iespēja ieliet kafiju tasītē jebkurā laikā gatavošanas procesā
 • 1,7 L (12 tases) filtrētās kafijas automāts ar spirālveida ūdens uzpildes galviņu un programmējamu sildītāju. Vienkārši un ērti lietojamas pogas kafijas stipruma izvēlei, nelielu porciju pagatavošanai, kā arī kafijas pagatavošanai un siltuma saglabāšanai.
 • Ūdens tvertne ar dozēšanas atzīmēm - Caurspīdīga un viegli uzpildāma ūdens tvertne ar lielu atveri, kas samazina nopilēšanas iespēju.Ūdens tvertne ir jāuzpilda tikai ar tādu ūdens daudzumu, kas ir nepieciešams kafijas pagatavošanai.
 • Vairākkārtīgi izmantojams pastāvīgais filtrs zelta krāsā ar dozēšanas iespēju un noņemama ūdens tvertne ar lielu atveri un dozēšanas atzīmēm. Filtrs aizvieto konusveida papīra kafijas filtrus, tas ir izgatavots, lai ilgi kalpotu, ir viegli lietojams un tīrāms. 
 • Divas pogas kafijas pagatavošanai (viena sānos un viena priekšpusē) un divas programmēšanas iespējas automātiskai kafijas pagatavošanai. Vienkārša izmantošana, vienkārša piekļuve Iespēja iestatīt 2 dažādus kafijas pagatavošanas laikus — noteiktu laiku darba dienām un citu laiku brīvdienām
 • 24 stundu programmēšanas iespēja un intuitīva viena pieskāriena programmēšana ar optimālu temperatūras kontroli un elegantu, ērti pārskatāmu LCD displeju. Lai kafija būtu gatava jebkurā laikā — dienā vai naktī! Lai nodrošinātu optimālu pagatavošanas temperatūru visa procesa laikā. Viegli salasāms, vienkārši izmantojams displejs bez navigācijas pa izvēlnēm
 • Indikators, kas brīdina par tīrīšanu un norāda tīrīšanas ciklu. Lai vienmēr varētu baudīt tasi ideālas kafijas
2 gadu garantija

STANDARTA PIEDERUMI

 • 1,7 L karafe ar unikālu snīpi liešanai un vāciņu
 • Vairākkārtīgi izmantojams pastāvīgais filtrs ar dozēšanas atzīmēm
 • Noņemama ūdens tvertne ar dozēšanas atzīmēm

Klientu atsauksmes (0)

Pievieno atsauksmi

Klientu atsauksmes

5/5

Iepērcies klātienē vai KAFO.LV!
Mēs piegādāsim!

KAFO komanda sagādās Tev vislabāko kafiju, lai kur Tu to baudītu: mājās, birojā, restorānā vai dodoties piedzīvojumā.

Sazinies ar mums!
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5