Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
 • Lūdzu pacietību
  Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

Kafijas dzirnaviņas KitchenAid Empire Red

Preces kods: 902442

KitchenAid kafijas dzirnaviņas ar 70 maluma iestatījumiem: no rupja maluma (franču spiedkanna) līdz smalkam malumam (espreso). Nodrošina vienmērīgu malumu.

 

Pēc pasūtījuma veikšanas pieejams saņemšanai 2-3 darba dienu laikā.

Cena ar PVN
249 €
-
+
Preci var saņemt KAFO salonā
Mūkusalas iela 27, Rīga
Piegādes izmaksas
Pirkumiem virs 35 Eur piegāde bez maksas
KitchenAid kafijas dzirnaviņas

Kafijas dzirnaviņas KitchenAid Empire Red

 • KitchenAid kafijas dzirnaviņas ar 70 maluma iestatījumiem: no rupja maluma (franču spiedkanna) līdz smalkam malumam (espreso) Nodrošina vienmērīgu malumu.Plaša maluma pakāpju izvēle.
 • Automātiska un vieda dozēšanas tehnoloģija automātiski regulē malšanas laiku neatkarīgi no maluma pakāpes vai uzliešanas metodes Lai nodrošinātu atbilstošu apjomu un konsistenci vēlamajai uzliešanas metodei.Lai ērti izvēlētos vajadzīgā izmēra krūzītes vai porcijas ideālai dozēšanai.
 • Iebūvēts un regulējams portafiltru turētājs Lai samaltu tieši 54 mm vai 58 mm portafiltros; ideāli piemērots espreso pagatavošanai.
 • Precīza laika regulētājs Regulē un precīzi pielāgo malšanas laiku ar 0,2 sekunžu pieaugumu labākā aromāta iegūšanai.
 • Nerūsējošā tērauda koniskas dzirnaviņas Nodrošina izcilu malšanas precizitāti, veidojot vienādu malumu optimālai garšai.
 • Antistatiska tehnoloģija Palīdz samazināt statisko izlādi labākām kafijas malšanas iespējām, kā arī nodrošina mazāk nekārtības.
 • Noņemama, UV izturīga, 340 g kafijas pupiņu piltuve ar augšējo uzpildiĻauj neizmantotās pupiņas saglabāt un pārsūtīt atpakaļ uz hermētisko tvertni.Viegla pupiņu pārslēgšana starp pagatavošanas reizēm.Palīdz saglabāt pupiņu svaigumu. Nav piemērots mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā.
 • Ar atsperi nospriegotā pamatne ļauj pret UV izturīgajai apakšējai piltuvei cieši salāgoties ar dzirnaviņām Kārtīgai un pilnīgai malšanai.Palīdz saglabāt maluma svaigumu. Nav piemērots mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā.
 • Viegli izprotamas kafijas pagatavošanas metodes ikonas.Maluma pakāpes regulators un indikators – devas izvēles regulators un indikators – laika regulators un malšanas laika indikators – sākšanas/apturēšanas poga – programmu poga. 70 unikāli maluma pakāpes iestatījumi, kas ir piemēroti dažādām kafijas uzliešanas metodēm, sākot no smalkākā maluma espreso pagatavošanai, līdz rupjākajam malumam kafijas pagatavošanai franču spiedkannā.Izmantojot devas regulatoru, varat izvēlēties 1–2 espreso devas vai 1–12 krūzītes kafijas.
 

TE APSKATI CITAS KAFIJAS DZIRNAVIŅAS

Klientu atsauksmes

5/5

Iepērcies klātienē vai KAFO.LV!
Mēs piegādāsim!

KAFO komanda sagādās Tev vislabāko kafiju, lai kur Tu to baudītu: mājās, birojā, restorānā vai dodoties piedzīvojumā.

Sazinies ar mums!
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5