Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

LAVAZZA BLUE Alteco kafijas kapsulas 100 gab

Preces kods: 881928

Kafija nākusi no Centrālamerikas kalnu masīviem. Lavazza kafijas ekspertu atlasītas tikai labākās kalnu arabikas kafijas pupiņas, kas savienotas ar augstvērtīgām robustas kafijas pupiņām. Visas pupiņas ir nākušas tikai no kafijas audzētājiem, kas piekopj organiskās audzēšanas principus.

Alteco ir 100% organiski audzētu kafijas pupiņu maisījums, kas apstiprināts ar UTZ sertifikātiem. Lavazza šo maisījumu veidoja no uzmanīgi atlasītām, augstvērtīgākajām arabikas pupiņām, kurām pievienoja kvalitatīvākās un pēc garšas profila piemērotākās robustas pupiņas. Šādi tika radīts augstvērtīgs, organiski audzētu pupiņu maisījums. Dzerot šo kafiju sajutīsi gan medus un žāvētu augļu notis, gan šokolādes un grauzdētu graudu nianses, kas mijas ar vieglu kakao aromātu. Biezs un velvetīgs espresso!

Paredzētas lietošanai LAVAZZA Blue aparātos.

Cena ar PVN
45 €
-

1 iepakojumā 100 kapsulas

+
Preci var saņemt KAFO salonā
Mūkusalas iela 27, Rīga
Piegādes izmaksas
Pirkumiem virs 35 Eur piegāde bez maksas
LAVAZZA Blue garšu pasaule

Lavazza Blue sistēmas priekšrocības

BLUE – Best Lavazza Ultimate Espresso

Lavazza Blue sistēmas kapsulas nodrošina coffee shop kvalitāti un iespēju to pagatavot gan mājās gan  darbā!

Lavazza Blue kapsulu  klāstā ir espresso, lungo, bezkofeīna kafija un šokolādes dzērieni. Sortiments nemitīgi tiek papildināts ar jaunākajām kafijas tendencēm. Klāstā pieejamas arī single origin, kā arī organiski audzēta kafija.

Kafijas kapsulas ir piemērotākais risinājums mazam patēriņam, proti mājās, mazā birojā vai nelielā kafejnīcā . Kafija ir hermētiski noslēgta un to neispaido apkārtējā vide, šis apstāklis nodrošina nemainīgu kafijas kvalitāti no ražošanas punkta līdz Jūsu krūzītei.

Kafija kapsulā jau ir precīzi sasvērta un samalta piemērotākajā malumā, lai dažu sekunžu laikā pagatavotu iemīļotāko dzērienu.

 

Klientu atsauksmes

5/5

Apskati citas kafijas kapsulas

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5