Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

LAVAZZA BLUE Amabile kapsulas 100 gab.

Preces kods: 881907

Ipašais grauzdēšanas process, kam seko piemērotākā maluma pakāpe sniedz tasīti ar īpaši krēmīgu espresso. Ar šo kapsulu varēsiet pagatavot arī melnu kafiju. Šis ir viens no neitrālākajiem maisījumiem ar vienmērīgu garšas līkni, tajā neviena garša nenomāc otru, pareizāk pat būtu teikt izceļ viena otru.

Paredzētas lietošanai LAVAZZA Blue aparātos.

Cena ar PVN
45 €
-

1 iepakojumā 100 kapsulas

+
Preci var saņemt KAFO salonā
Mūkusalas iela 27, Rīga
Piegādes izmaksas
Pirkumiem virs 35 Eur piegāde bez maksas
LAVAZZA Blue garšu pasaule

Lavazza Blue sistēmas priekšrocības

LAVAZZA BLUE Amabile kapsulas - kafijas maisījums ar krēmīgu garšu un maigu, pilnvērtīgu pēcgaršu. Vidēji tumšais grauzdējums nodrošina piesātinātu garšu! 100% ARABICA, vidēji tumša grauzdējuma kafija no Brazīlijas un Indijas LAVAZZA BLUE Amabile kapsulas būs iecienītas tiem, kuri mīl spēcīgu, piesātinātu kafijas garšu!

BLUE – Best Lavazza Ultimate Espresso

Lavazza Blue sistēmas kapsulas nodrošina coffee shop kvalitāti un iespēju to pagatavot gan mājās gan  darbā!

Lavazza Blue kapsulu  klāstā ir espresso, lungo, bezkofeīna kafija un šokolādes dzērieni. Sortiments nemitīgi tiek papildināts ar jaunākajām kafijas tendencēm. Klāstā pieejamas arī single origin, kā arī organiski audzēta kafija.

Kafijas kapsulas ir piemērotākais risinājums mazam patēriņam, proti mājās, mazā birojā vai nelielā kafejnīcā . Kafija ir hermētiski noslēgta un to neispaido apkārtējā vide, šis apstāklis nodrošina nemainīgu kafijas kvalitāti no ražošanas punkta līdz Jūsu krūzītei.

Kafija kapsulā jau ir precīzi sasvērta un samalta piemērotākajā malumā, lai dažu sekunžu laikā pagatavotu iemīļotāko dzērienu.

 

.

CITAS LAVAZZA BLUE KAPSULAS  

Klientu atsauksmes

5/5

Apskati citas kafijas kapsulas

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5