Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs

Kāpēc izvēlēties kafijas kapsulu automātu?

Publicēts

Tev garšo kafija, ir maz laika, ko veltīt pagatavošanas procesam un negribas krāmēties ar kafijas biezumiem vai kafijas automāta tīrīšanu. Reizēm esi tikai viens pats, citreiz kopā ar kolēģiem vai draugiem, kuru prasības pēc šī dzēriena ir dažādas. Ļoti iespējams kapsulu automāts būs īstais veids, kā apmierināt visu vēlmes!

Kapsulās ir precīzi nosvērta piemērotākā maluma kafija, kas ļauj dažu sekunžu laikā pagatavot iemīļotāko dzērienu. Svarīgi, ka katra kapsula ir hermētiski noslēgta un to neietekmē apkārtējā vide,  kas nodrošina nemainīgu kafijas kvalitāti no ražošanas sākuma līdz pat kafijas pagatavošanai.

Kapsulu klāsts ir pietiekami plašs, tas ļauj ātri un ērti pagatavot kafiju atbilstoši situācijai, sākot ar ristretto, espresso, melno kafiju, lungo, cappuccino, līdz pat bezkofeīna kafijai.  Ir pieejama arī karstā šokolāde un kakao, kuru labprāt izvēlas bērni. Sortiments nemitīgi tiek papildināts saskaņā ar pasaules jaunākajām kafijas tendencēm. Kafijas kapsulu klāstā ir pieejamas arī single origin un organiski audzēta kafija.

Mazs, kompakts, kluss un vienkāršs risinājums mazam patēriņam, proti – mājās, mazā birojā vai nelielā kafejnīcā, sākot no 3-5 tasītēm dienā. Nav tā, ka par kapsulu automātu nebūtu jārūpējas nemaz, jo arī tasīte ir jāizmazgā, bet vidēji tas būs jākopj 3x retāk nekā klasiskais kafijas automāts. Rezultātā ietaupīsies gan laiks, gan līdzekļi.

Kā no plašā kafijas kapsulu automātu piedāvājuma izvēlēties savējo? Visticamāk, labākais kapsulu automāts būs tas, kas spēs pagatavot, tavuprāt, garšīgāko kafiju. Tādēļ ņem vērā, ka kopā ar kafijas automātu Tu pārsvarā izvēlies arī konkrētā zīmola kafiju. Iesakām to nogaršot pie mums pirms kapsulu automāta iegādes!

Mūsu piedāvājums šeit

Līdz nākamajai kafijas pauzei,

Tavs KAFO

Andris

12 ziņas

Neko nemainot, nekas nemainīsies! Sāc ar sevi - iepazīsti KAFO!

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev