Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

JURA atkaļķošanas tabletes 3 reizēm

14.99 €
Līzings €
Pieprasīts modelis! Pieejams noliktavā
Preces kods: 870401
14.99 €
Līzings €
Pieprasīts modelis! Pieejams noliktavā
-
+

JURA atkaļķošanas tablešu lietošana

Atkaļķošanas tabletes lieto ar mīkstu ūdeni. Šīs tabletes ir paredzētas tikai JURA espresso mašīnām.

Lai veiktu atkaļķošanu, 3 kvadrātveida tabletes izšķīdina 0,5 litros ūdens un aktivizē atkaļķošanas programmu.

Atkaļķošanas tabletes var izmantot arī kafijas automāta ūdens tvertnes tīrīšanai. Lai to izdarītu, izšķīdiniet trīs tabletes ūdenī un atstājiet šķīdumu ūdens tvertnē, līdz no ūdens tvertnes tiek noņemtas kaļķa nogulsnes. Pēc tam rūpīgi izskalojiet ūdens tvertni ar tīru ūdeni.

Kaļķakmens rada problēmas un pasliktina kafijas garšu

Kaļķakmens nogulsnējas, sildot ūdeni. Kaļķakmens sašaurinātās caurules ne tikai palēnina sildīšanas procesu un tādējādi patērē vairāk enerģijas, bet var pat izraisīt automāta pilnīgu salūšanu. Kaļķakmens arī negatīvi ietekmē pašu kafiju. Kaut arī neliels kalcija karbonāta daudzums ir būtisks kafijas garšai, tomēr pārāk liels daudzums piešķir ūdenim nepatīkamu pēcgaršu un novērš kafijas aromātu veidošanos, ko daļēji izraisa svārstīgā ūdens temperatūra.

CLARIS novērš atkaļķošanas nepieciešamību

Pareizs ūdens ir ļoti svarīgs kafijas garšas veidošanā, jo kafija faktiski sastāv no 98% ūdens. Daudzās teritorijās krāna ūdens papildus kalcijam, minerālvielām un fluorīdiem satur arī nedaudz svina, vara, alumīnija un hlora. CLARIS filtrs, kas ievietots tieši ūdens tvertnē, svaigi filtrē ūdeni katrā kafijas gatavošanas reizē. Tas pilnīgi absorbē kaitīgās vielas, vienlaikus saglabājot svarīgos fluorīdus, kas reāli palīdz izveidot garšu. Līdz ar optimālo ūdens kvalitāti katra kafijas tase kļūst par pilnvērtīgu garšas piedzīvojumu. CLARIS novērš automāta atkaļķošanas nepieciešamību.

Klientu atsauksmes (0)

Pievieno atsauksmi
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5