Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs

 

Jura J8 kafijas automāts

PAR JURA

JURA Mājas līnija 
JURA PRO līnija
JURA Aksesuāri
JURA Apkopes produkti
ONO Pasaule

 

 

Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējīgums un pakalpojumi — šie vārdi pauž JURA būtību. Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols visā pasaulē, kurš ir specializējies augstākās kvalitātes speciālsortimenta kafijas (speciality coffee) automātu ražošanā, un tas ir pārliecinoši ieņēmis savu vietu kā galvenais speciālists šajā tirgū. Ar JURA kafijas automātu palīdzību gatavotā kafija izceļas ar lielisku garšu, automāti ir vienkārši lietojami, un tiem raksturīgs neatkārtojams dizains.

 

Kafijas automāti ikvienai dzīves situācijai

 

Produkti  mājai. Kafijas automātu unikālais dizains lieliski iekļaujas jebkurā interjerā; tie ir neticami vienkārši lietojami un pagatavo vislabāko kafiju.

 

Profesionālie produkti. Neatkarīgi no tā, vai automāts atrodas birojā, veikalā, bārā, viesnīcā, friziersalonā vai citur, profesionālie kafijas automāti lieliski kalpos klientiem, viesiem vai darbiniekiem, piedāvājot kafiju ar nevainojamu garšu. Turklāt šie produkti izceļas ar lielisku cenas/kvalitātes attiecību.

Apkopes produkti

Jūsu kafijas automata kopšana ir tikpat vienkārša, kā iecienītās kafijas pagatavošana.

Aksesuāri

Lai nodrošinātu pilnīgu komfortu, JURA kafijas automāti var tikt pilnībā pielāgoti Jūsu prasībām, izmantojot plašu modernu aksesuāru klāstu.

Fundamentālas Šveices vērtības

Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējīgums un pakalpojumi — šie vārdi pauž JURA būtību. Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols visā pasaulē, kurš ir specializējies augstākās kvalitātes speciālsortimenta kafijas (speciality coffee) automātu ražošanā, un tas ir pārliecinoši ieņēmis savu vietu kā galvenais speciālists šajā tirgū. Ar JURA kafijas automātu palīdzību gatavotā kafija izceļas ar lielisku garšu, automāti ir vienkārši lietojami, un tiem raksturīgs neatkārtojams dizains.

Kafija ar vislabāko iespējamo garšu
JURA kafijas automātus radījusi 70 aizrautīgu inženieru komanda. Viņu mērķis — visgaršīgākā kafija, vienmēr svaigi malta un pagatavota tikai ar vienu pogas pieskārienu. Nesen uzņēmuma inženieri sasniedza pagrieziena punktu, radot revolucionāro Pulsa ekstrakcijas procesu (P.E.P.®), ar kura palīdzību iespējams panākt nebijušu intensīvu un bagātīgu aromātu pat vismazākā tilpuma dzērieniem.

Vienkārša lietošana
JURA kafijas automāti ir pašizskaidrojoši, viegli un intuitīvi lietojami. Piemēram, filtra kārtridžs ir bezvadu režīmā savienots ar kafijas automātu, izmantojot radiofrekvences identifikācijas (RFID) tehnoloģiju. Tas automātiski atpazīst filtru un izvēlas atbilstošus iestatījumus.

Žilbinošs dizains
Šveices dizainam un arhitektūrai visā pasaulē ir nevainojama reputācija. JURA dizains apvieno izteiksmīgas, skaidras līnijas ar augstas kvalitātes materiāliem, izmantojot tikai visaugstāko ražošanas precizitāti un bezkompromisa kvalitātes meistarību, lai radītu interjera priekšmetus, kuru jauda, interjeru papildinošais raksturs un autentiskums liek JURA kafijas automātu īpašniekiem lepoties par tiem vairāku gadu garumā. JURA kafijas automātiem ir arī patīkami pieskarties, tādējādi radot patīkamu gaidīšanas sajūtu.

Ilgtspējīgums un eko-inteliģence
Jau gadiem uzņēmums pievērsis īpašu uzmanību vides jautājumiem un atbildīgai resursu un enerģijas izmantošanai. Tieši tāpēc JURA orientējas uz tādu automatizēto kafijas automātu ražošanu, kuri piedāvā individuālu pieeju speciālsortimenta kafijas pagatavošanā, kā arī gūst klientu atsaucību, piedāvājot energoefektīvus risinājumus un iespēju izvairīties no resursu patēriņa iepakojuma ražošanai.

Servisa centri pasaulē
JURA kafijas automāti ir izturīgi. Veicot tehnisko apkopi, tie darbosies pat pēc vairāku gadu lietošanas. Automātu detaļas ir labojamas, tādējādi ietaupot vērtīgos resursus. JURA to nodrošina, pateicoties plašam servisa rūpnīcu, klientu centru un pilnvaroto JURA servisa centru tīklam visā pasaulē.

 

Galvenās Tehnoloģijas

Nevainojama kafijas tasīte no svaigām pupiņām, svaigi malta piespiežot tikai vienu pogu, svaigi pagatavota, viss mazāk kā 60 sekundēs – pietam precīzi atbilstot jūsu gaumei.

 

Kā JURA automātiskais kafijas automāts darbojas?

 

Tas pagatavo izcilas kvalitātes kafijas dzērienus ar vienu pogas pieskārienu – ar svaigi maltu kafiju, nevis kapuslās. Bet kas notiek pēc tam, kad izvēlaties, lai automāts sāk gatavot jūsu izvēlēto kafijas dzērienu? Sekojiet pagatavošanas procesam, ieskatoties JURA kafijas automāta iekšienē; sākot no svaigi samaltām kafijas pupiņām līdz gatavošanai un gala rezultātam. Ieraugiet, kā dažādās tehnoloģijas, darbojoties kopā, rada izcilu kafijas pieredzi.

 

 

Dzērienu atpazīstošas kafijas dzirnaviņas (P.R.G.)

Dzērienu atpazīstošas kafijas dzirnaviņas (P.R.G.). Lai nodrošinātu optimālu malumu pakāpi katram kafijas dzērienam, JURA inženieri ir izstrādājuši dzērienu atpazīstošas kafijas dzirnaviņas (P.R.G.). Šīs elektroniski vadītās augstas kvalitātes dzirnaviņas sekundes daļā noregulē nepieciešamo maluma pakāpi – daudz ātrāk un ērtāk, ja maluma maiņa jāveic bieži. Kafijas maluma pakāpe variē no ļoti smalka maluma īsiem klasiskiem dzērieniem līdz ļoti rupjam – garajiem dzērieniem.

 

 

Piena sistēma

Īpašie kafijas dzērieni, piemēram, kapučīno un latte macchiato, tiek gatavoti ar pienu vai piena putām. JURA inovatīvajos piena putu putotājos izmantota revolucionāra smalko putu tehnoloģija, lai izveidotu noturīgas un smalkas struktūras piena putas vai vienkārši uzsildītu pienu līdz vēlamajai temperatūrai.

 

 

Inteliģentā ūdens sistēma (I.W.S.) ar CLARIS Smart filtru.

Kafija satur 98% ūdens. Tāpēc, lai pagatavotu perfektu tasi kafijas, ir nepieciešams svaigs, auksts ūdens. Sildot ūdeni, tajā esošais kaļķakmens veido nogulsnes. JURA piedāvā gudru risinājumu: CLARIS filtru.

Tas pasargā kafijas automātu no kalcija nogulsnēm un pagarina kafijas automāta kalpošanas laiku.
Kafijas automātam nav jāveic atkaļķošana.
Tas nodrošina nemainīgi augstu ūdens un kafijas kvalitātes līmeni.
Inteliģentā ūdens sistēma (I.W.S.) automātiski nosaka, kad ir ievietots filtrs.

 

 

 

 

Edgars Dinaburgs

6 ziņas

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev