Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!

 

Jura J8 kafijas automāts

PAR JURA

JURA Mājas līnija 
JURA PRO līnija
JURA Aksesuāri
JURA Apkopes produkti

 

Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējīgums un pakalpojumi — šie vārdi pauž JURA būtību. Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols visā pasaulē, kurš ir specializējies augstākās kvalitātes speciālsortimenta kafijas (speciality coffee) automātu ražošanā, un tas ir pārliecinoši ieņēmis savu vietu kā galvenais speciālists šajā tirgū. Ar JURA kafijas automātu palīdzību gatavotā kafija izceļas ar lielisku garšu, automāti ir vienkārši lietojami, un tiem raksturīgs neatkārtojams dizains.

 

Kafijas automāti ikvienai dzīves situācijai

 

Produkti  mājai. Kafijas automātu unikālais dizains lieliski iekļaujas jebkurā interjerā; tie ir neticami vienkārši lietojami un pagatavo vislabāko kafiju.

 

Profesionālie produkti. Neatkarīgi no tā, vai automāts atrodas birojā, veikalā, bārā, viesnīcā, friziersalonā vai citur, profesionālie kafijas automāti lieliski kalpos klientiem, viesiem vai darbiniekiem, piedāvājot kafiju ar nevainojamu garšu. Turklāt šie produkti izceļas ar lielisku cenas/kvalitātes attiecību.

Apkopes produkti

Jūsu kafijas automata kopšana ir tikpat vienkārša, kā iecienītās kafijas pagatavošana.

Aksesuāri

Lai nodrošinātu pilnīgu komfortu, JURA kafijas automāti var tikt pilnībā pielāgoti Jūsu prasībām, izmantojot plašu modernu aksesuāru klāstu.

Fundamentālas Šveices vērtības

Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējīgums un pakalpojumi — šie vārdi pauž JURA būtību. Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols visā pasaulē, kurš ir specializējies augstākās kvalitātes speciālsortimenta kafijas (speciality coffee) automātu ražošanā, un tas ir pārliecinoši ieņēmis savu vietu kā galvenais speciālists šajā tirgū. Ar JURA kafijas automātu palīdzību gatavotā kafija izceļas ar lielisku garšu, automāti ir vienkārši lietojami, un tiem raksturīgs neatkārtojams dizains.

Kafija ar vislabāko iespējamo garšu
JURA kafijas automātus radījusi 70 aizrautīgu inženieru komanda. Viņu mērķis — visgaršīgākā kafija, vienmēr svaigi malta un pagatavota tikai ar vienu pogas pieskārienu. Nesen uzņēmuma inženieri sasniedza pagrieziena punktu, radot revolucionāro Pulsa ekstrakcijas procesu (P.E.P.®), ar kura palīdzību iespējams panākt nebijušu intensīvu un bagātīgu aromātu pat vismazākā tilpuma dzērieniem.

Vienkārša lietošana
JURA kafijas automāti ir pašizskaidrojoši, viegli un intuitīvi lietojami. Piemēram, filtra kārtridžs ir bezvadu režīmā savienots ar kafijas automātu, izmantojot radiofrekvences identifikācijas (RFID) tehnoloģiju. Tas automātiski atpazīst filtru un izvēlas atbilstošus iestatījumus.

Žilbinošs dizains
Šveices dizainam un arhitektūrai visā pasaulē ir nevainojama reputācija. JURA dizains apvieno izteiksmīgas, skaidras līnijas ar augstas kvalitātes materiāliem, izmantojot tikai visaugstāko ražošanas precizitāti un bezkompromisa kvalitātes meistarību, lai radītu interjera priekšmetus, kuru jauda, interjeru papildinošais raksturs un autentiskums liek JURA kafijas automātu īpašniekiem lepoties par tiem vairāku gadu garumā. JURA kafijas automātiem ir arī patīkami pieskarties, tādējādi radot patīkamu gaidīšanas sajūtu.

Ilgtspējīgums un eko-inteliģence
Jau gadiem uzņēmums pievērsis īpašu uzmanību vides jautājumiem un atbildīgai resursu un enerģijas izmantošanai. Tieši tāpēc JURA orientējas uz tādu automatizēto kafijas automātu ražošanu, kuri piedāvā individuālu pieeju speciālsortimenta kafijas pagatavošanā, kā arī gūst klientu atsaucību, piedāvājot energoefektīvus risinājumus un iespēju izvairīties no resursu patēriņa iepakojuma ražošanai.

Servisa centri pasaulē
JURA kafijas automāti ir izturīgi. Veicot tehnisko apkopi, tie darbosies pat pēc vairāku gadu lietošanas. Automātu detaļas ir labojamas, tādējādi ietaupot vērtīgos resursus. JURA to nodrošina, pateicoties plašam servisa rūpnīcu, klientu centru un pilnvaroto JURA servisa centru tīklam visā pasaulē.

 

Galvenās Tehnoloģijas

 

Efektīvas darbības koniskās kafijas dzirnaviņas
Kafijas pupiņas tiek samaltas līdz nepieciešamajam smalkumam, kas piešķir kafijai visbaudāmāko garšu. Maluma pakāpi arī iespējams regulēt. Maluma pakāpe ietekmē, cik ātri ūdens izplūst cauri kafijas masai, ko sauc par caurplūdes laiku. Jo labāks malums, jo intensīvāka garša. Tumši grauzdētām kafijas pupiņām JURA iesaka rupjāku malumu.

 

CLARIS plus filtrs
Kafijas sastāvā 98 procenti ir ūdens. Tas nozīmē, ka nevainojamas kafijas pagatavošanā ļoti liela nozīme ir svaigam aukstajam ūdenim. Ūdens karsēšana rada kaļķa nogulsnes. Ja ūdens netiek filtrēts, kafijas automātā uzkrāsies kaļķa nogulsnes. JURA piedāvā risinājumu šai problēmai – CLARIS filtru.

  • Novēršot kaļķa nogulšņu veidošanos, tas palielinās kafijas automāta darbības laiku.
  • Kafijas automātu nav nepieciešams attīrīt no kaļķa nogulsnēm.
  • Turklāt tādējādi jums ir garantēta augsta ūdens kvalitāte, kas nozīmē arī lielisku kafijas kvalitāti.

 

Pārdomātā aromāta nodrošināšanas sistēma pirms pagatavošanas (Intelligent Pre Brew Aroma System – I.P.B.A.S.)
I.P.B.A.S. ir process pirms pagatavošanas, kas nodrošina garšas īpašību saglabāšanos, pagatavojot kafiju no jebkāda maluma un šķirnes pupiņām. Šis komponents ir svarīgākā pilnībā automatizētā kafijas automāta sastāvdaļa. Šī JURA komponente dažāda veida kafijas pagatavošanai var ievietot no 5 līdz 16 gramiem maltas kafijas. Tādējādi jūs varat pagatavot tādu kafiju, kāda jums garšo.

 

Kafijas ar pienu un piena putu pagatavošana
Kafijas dzērieni, kā kapučīno, latte macchiato un citi tiek pagatavoti, izmantojot pienu vai piena putas. Ar JURA kapučīno putotāju jūs šos dzērienus varat pagatavot vienā mirklī.

 

Andris

11 ziņas

Neko nemainot, nekas nemainīsies! Sāc ar sevi - iepazīsti KAFO!

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev