Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

JURA automātiskais piena putotājs

119 €
Līzings €
Pieprasīts modelis! Pieejams noliktavā
Preces kods: 870360
119 €
Līzings €
Pieprasīts modelis! Pieejams noliktavā
-
+

JURA piena putotāja video

Plaša recepšu izvēle

Vieglas, krēmīgas piena putas piešķirs Taviem dzērieniem nepieciešamo svaigumu un vieglumu, neatkarīgi no tā, vai izmanto tās kā dekoru vai kā dzēriena pamatsastāvdaļu. Ar JURA automātisko piena putotāju Tu varēsi pagatavot garšīgus, aukstus, siltus un karstus dzērienus jebkurai sezonai: karstu šokolādi ziemā, aromātisku Cold Romanoff dzērienu pavasarī, atsvaidzinošu auksto flat white dzērienu vasarā un aukstu chai latte rudenī.  Tavai iztēlei nav robežu – Tu varēsi radīt tādu dzērienu, kādu vien vēlēsieties! Pievienotajā recepšu grāmatiņā atradīsi receptes, kas Tev sniegs iedvesmu pagatavot īpašus modernus dzērienus.

Aukstas piena putas tikai ar vienu pieskārienu

Vienkārši nospied ergonomisko pogu vienu, divas vai trīs reizes un attiecīgi piena tvertnē iegūsi aukstas, siltas vai karstas piena putas. Vienkāršas un saprotamas krāsu piktogrammas apstiprinās Tavu izvēlēto darbību.

Ģeniāls dizains

Automātiskā piena putotāja izskats un forma atspoguļo klasisko JURA dizainu un ir izstrādāts tā, lai padarītu tā apkopi vienkāršu, ievērojot optimālu tīrību. Lietotājus nekad nebeidz sajūsmināt elegantās hromētās detaļas un patīkamais, ar maigu pieskārienu satveramais rokturis. Viegli kopjamie materiāli (piemēram, nerūsējošais tērauds) un noapaļotās formas padara tvertni viegli tīrāmu.

Kompakts

Strāvas padeves vadu un piederumus var ērti novietot putotāja pamatnē. Automātiskais piena putotājs ir 13 x 21 cm liels, tāpēc to var ērti ielikt jebkurā virtuves skapī.

Tehniskās detaļas

Strāvas vada garums 0,8 m
Jauda 550 -650 vati
Spriegums 120 – 240 V ~
Frekvence 50 – 60 Hz
Svars 1 kg
Platums 12,5 cm
Augstums 20,9 cm
Dziļums 12,5 cm

Klientu atsauksmes (1)

Pievieno atsauksmi
5/5
Ilze - 15.05.2024

Putotājs ir lielisks, to tiešām ir ērti lietot, turklāt, izcili ērts dizains, attiecībā uz apkopšanu!!! BET. Ir viens ļooooti būtisks mīnuss - magnētiskais rotors (jeb piena putotāja putu disks) - regulāri beidz savu darbību pēc aptuveni 8 mēnešiem- vienkārši pārstāj griezties (beidzas tā magnētiskās īpašības). To nepieciešams nomainīt. Un šeit sākas problēmas, jo - šo galveno un būtisko detaļu(bez kuras piena putotājs ir parasts trauks) ir gandrīz neiespējami nopirkt, pat Jura servisa lapās tā netiek piedāvāta. Turklāt, mazā plastmasas detaļa nav arī lēta. Tas ir pārsteidzoši un nepatīkami.:/

5
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5