Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

JURA CLARIS Pro Smart+ filtrs

36.29 €
Līzings €
Pieprasīts modelis! Pieejams noliktavā
Preces kods: 870422
36.29 €
Līzings €
Pieprasīts modelis! Pieejams noliktavā
-
+

Paredzēts šiem JURA profesionālās sērijas automātiem:

  • JURA WE6 / WE8
  • JURA X6 / X8 / X10
  • JURA GIGA X3 Gen II

Ūdens ir svarīga kafijas sastāvdaļa

Kafija sastāv no 98% ūdens. Augstas kvalitātes ūdens ir vislabākās kafijas priekšnoteikums.

JURA CLARIS Pro Smart filtrs izmanto mūsdienīgu RFID tehnoloģiju, lai nodrošinātu komunikāciju starp filtru un espresso automātu. Visi automāti, kas ir aprīkoti ar inteliģento ūdens sistēmu (IWS ®) paši atpazīst filtra ievietošanu, automātiski pārslēdzas uz filtra režīmu un sāk skalošanas procesu.

Kad filtra kapacitāte ir gandrīz izsmelta, automāts informē lietotāju, ka filtrs ir jānomaina. Ja filtrs netiek nomainīts, iekārta aktivizē atkaļķošanas režīmu.

Tīrs ūdens, lieliska kafija

CLARIS Pro Smart filtrs darbojas pēc profesionālā augšupejošas plūsmas principa un katru reizi izfiltrē precīzu ūdens daudzumu, kas nepieciešams kafijas pagatavošanai. Tas nodrošina visefektīvāko filtra izmantošanu. Ūdens tvertnē nekad nepaliek Stāvošs iepriekš filtrēts, kas ātri var kļūt nehigēnisks. Papildus katlakmens noņemšanai no kafijas tiek filtrēti arī smagie metāli un tādas vielas kā hlors. Veselīgi minerāli paliek ūdenī. Rezultāts ir ideāls tīrs ūdens kafijas pagatavošanai un automāta aizsardzībai pret aizkaļķošanos.

Automātiska filtra atpazīšana

JURA izmanto mūsdienīgu RFID tehnoloģiju, lai nodrošinātu komunikāciju starp filtru un espresso automātu. Visi automāti, kas ir aprīkoti ar inteliģento ūdens sistēmu (IWS ®) paši atpazīst filtra ievietošanu, automātiski pārslēdzas uz filtra režīmu un sāk skalošanas procesu. Kad filtra kapacitāte ir gandrīz izsmelta, automāts informē lietotāju, ka filtrs ir jānomaina. Ja filtrs netiek nomainīts, iekārta aktivizē atkaļķošanas režīmu. Pēc noteikta lietošanas laika mašīna informē lietotāju, ka tai nepieciešams veikt atkaļķošanu. To var veikt tikai tad, ja filtrs ir izņemts no ūdens tvertnes

Klientu atsauksmes (0)

Pievieno atsauksmi
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5