Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

JURA CLARIS Smart+ filtrs

17.99 €
Līzings €
Pieprasīts modelis! Pieejams noliktavā
Preces kods: 870173
17.99 €
Līzings €
Pieprasīts modelis! Pieejams noliktavā
-
+

Paredzēts šiem JURA mājas sērijas automātiem:

  • JURA E6; E60; E8; E80 (ražotiem pēc 2015.gada)
  • JURA J6
  • JURA Z6
  • JURA Z8
  • JURA S8
  • JURA ENA 8

Profesionālajiem automātiem:

  • JURA WE8 un WE6 (šiem der arī CLARIS Pro Smart filtri)

Automātiska filtra atpazīšana

JURA izmanto mūsdienīgu RFID tehnoloģiju, lai nodrošinātu komunikāciju starp filtru un espresso automātu. Visi automāti, kas ir aprīkoti ar inteliģento ūdens sistēmu (IWS ®) paši atpazīst filtra ievietošanu, automātiski pārslēdzas uz filtra režīmu un sāk skalošanas procesu. Kad filtra kapacitāte ir gandrīz izsmelta, automāts informē lietotāju, ka filtrs ir jānomaina. Ja filtrs netiek nomainīts, iekārta aktivizē atkaļķošanas režīmu. Pēc noteikta lietošanas laika mašīna informē lietotāju, ka tai nepieciešams veikt atkaļķošanu. To var veikt tikai tad, ja filtrs ir izņemts no ūdens tvertnes.

Nemainīgi perfekta kafija, pateicoties TÜV sertificētai higiēnai

JURA kafijas automātus par ļoti higiēniskiem ir atzinusi neatkarīgā starptautiskā testēšanas organizācija TÜV Rheinland atbilstoši saviem stingrajiem kritērijiem. Tas pierāda, ka JURA apkopes līdzekļi, kuru formulas ir precīzi izstrādātas, lai nodrošinātu efektivitāti ar elektroniski vadītām programmām, garantē TÜV sertificētu higiēnu un tīrību katram JURA kafijas automātam.

Kaļķakmens rada problēmas un pasliktina kafijas garšu

Kaļķakmens nogulsnējas, sildot ūdeni. Kaļķakmens sašaurinātās caurules ne tikai palēnina sildīšanas procesu un tādējādi patērē vairāk enerģijas, bet var pat izraisīt automāta pilnīgu salūšanu. Kaļķakmens arī negatīvi ietekmē pašu kafiju. Kaut arī neliels kalcija karbonāta daudzums ir būtisks kafijas garšai, tomēr pārāk liels daudzums piešķir ūdenim nepatīkamu pēcgaršu un novērš kafijas aromātu veidošanos, ko daļēji izraisa svārstīgā ūdens temperatūra.

CLARIS novērš atkaļķošanas nepieciešamību

Pareizs ūdens ir ļoti svarīgs kafijas garšas veidošanā, jo kafija faktiski sastāv no 98% ūdens. Daudzās teritorijās krāna ūdens papildus kalcijam, minerālvielām un fluorīdiem satur arī nedaudz svina, vara, alumīnija un hlora. CLARIS filtrs, kas ievietots tieši ūdens tvertnē, svaigi filtrē ūdeni katrā kafijas gatavošanas reizē. Tas pilnīgi absorbē kaitīgās vielas, vienlaikus saglabājot svarīgos fluorīdus, kas reāli palīdz izveidot garšu. Līdz ar optimālo ūdens kvalitāti katra kafijas tase kļūst par pilnvērtīgu garšas piedzīvojumu. CLARIS novērš automāta atkaļķošanas nepieciešamību.

Klientu atsauksmes (1)

Pievieno atsauksmi
5/5
Hugo - 29.06.2020

Paldies! Ātri, profesionāli un laipni!

5
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5