Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

JURA Piena ledusskapis Cool Control 2,5l black

422 €
Līzings €
Pieprasīts modelis! Pieejams noliktavā
Preces kods: 870378
422 €
Līzings €
Pieprasīts modelis! Pieejams noliktavā
-
+

Atjautīgs dizains

Cool Control dizains atgādina klasisko JURA stilu, un to ideāli papildina ierīces vienkāršā izmantošana un optimālā higiēna. Cool Control izmantoti augstas kvalitātes materiāli, ciets, augstas kvalitātes alumīnija pārsegs un elegantas ventilācijas atveres. Pateicoties skaidrajām līnijām minimālisma stilā, Cool Control 1,0 l var pieskaņot jebkuram JURA kafijas automātam.

Ideāls piens

Cool Control atspoguļo klasisko JURA stilu. Augstākās kvalitātes materiāli, 1,5 mm biezs augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda vāks un elegantas ventilācijas atveres uzsver Cool Control dizainu. Pateicoties skaidrajām līnijām minimālisma stilā, Cool Control 2,5 l var pieskaņot jebkuram JURA kafijas automātam no X un GIGA X modeļiem.

Maksimāls ērtums

Tā kā pienu var pievienot ātri un vienkārši, nenoņemot piena tvertni, digitālo temperatūras displeju un uzbīdāmo alumīnija pārsegu, kas optimāli pielāgots tvertnei, tiek nodrošināta viegla izmantošana un maksimāls ērtums.

Optimāla higiēna

2,5 l tilpuma nerūsējošā tērauda piena tvertne ļauj pagatavot ievērojamu daudzumu kafijas dzērienu ar pienu. Bezvadu saziņa* starp Cool Control un kafijas automātu un iebūvētais līmeņa rādītājs nodrošina, ka lietotājam vienmēr tiek atgādināts, kad dzesētājā jāiepilda piens. Tam ir arī slēgmehānisms, lai novērstu piesārņojumu. Tāpēc Cool Control 2,5 l ir ideālais JURA X un GIGA X profesionālo modeļu papildinājums.

* Izmantojot bezvadu raidītāju (pieejams pēc izvēles), Cool Control ir saderīgs ar visiem JURA kafijas automātiem, kas aprīkoti ar Smart Connect.

Tehniskās detaļas

Strāvas vada garums 3,3 m
Tvertnes ietilpība 2,5 l
Spriegums 100 – 240 V ~
Frekvence 50 – 60 Hz
Svars 3,4 kg
Platums 15 cm
Augstums 23,4 cm
Dziļums 31,9 cm

Klientu atsauksmes (0)

Pievieno atsauksmi
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5