Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

JURA tīrīšanas tabletes 6gab

11.99 €
Līzings €
Pieprasīts modelis! Pieejams noliktavā
Preces kods: 870403
11.99 €
Līzings €
Pieprasīts modelis! Pieejams noliktavā
-
+

Vienmēr baudi labāko kafiju

Lai iegūtu perfektu kafiju, ir svarīgi katru dienu uzturēt automātu tīru un ievērot dažus vienkāršus piena, kafijas un ūdens sistēmu higiēnas noteikumus.

JURA integrētā automāta tīrīšanas programma efektīvi noņem kafijas taukus no visas sistēmas – no pagatavošanas bloka līdz kafijas padeves sprauslai.

Lietotāja pamācībā atradīsi instrukcijas, lai palaistu programmu. Ir svarīgi atcerēties, tīrīšanas tablete ir jāieievieto automātā pēc pieprasījuma, nevis pirms tam.

Nemainīgi perfekta kafija, pateicoties TÜV sertificētai higiēnai

JURA kafijas automātus par ļoti higiēniskiem ir atzinusi neatkarīgā starptautiskā testēšanas organizācija TÜV Rheinland atbilstoši saviem stingrajiem kritērijiem. Tas pierāda, ka JURA apkopes līdzekļi, kuru formulas ir precīzi izstrādātas, lai nodrošinātu efektivitāti ar elektroniski vadītām programmām, garantē TÜV sertificētu higiēnu un tīrību katram JURA kafijas automātam.

Efektīva tīrīšana, ilgstoša aizsardzība

Integrētā tīrīšanas programma un divu fāžu tīrīšanas tablete mijiedarbojas, lai rūpīgi iztīrītu kafijas taukus no pagatavošanas mehānisma līdz pat kafijas padeves sprauslai.  Tīrīšanas tablete apstrādā visas trubiņas tādā veidā, kas efektīvi aizkavē kafijas tauku uzkrāšanos. Viss tiek darīts, nospiežot tikai vienu pogu, un Tev nemaz nav jāatver automāta korpuss.

Klientu atsauksmes (0)

Pievieno atsauksmi
Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5