Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

LAVAZZA TIERRA CUBA kafijas pupiņas, 1kg

Preces kods: 880221

Lavazza Cuba kafija ir balansēts espresso ar samtainu struktūru.
Tās garšas profils piedāvā rūpīgi atlasītas aromātiskās Arabica pupiņas, kas savienojas ar maigajām Robusta pupiņām, kuras ir 72 stundas fermentētas.
Rezultātā jūs baudīsiet izteiktas mandeļu, piena šokolādes garšas notis, kas paliek ilgstošā pēcgaršā.

Sastāvs :

  • 65% mazgātām Arabika pupiņām
  • 25% mazgātām Robusta pupiņām
  • 10% fermentētām Robusta pupiņām

 

Cena ar PVN
39 €
-

Kastē ir 6 pakas (6kg) kafijas!

+
Preci var saņemt KAFO salonā
Mūkusalas iela 27, Rīga
Piegādes izmaksas
Pirkumiem virs 35 Eur piegāde bez maksas
Uzzini vairāk par LAVAZZA Tierra Columbia

Lavazza TIERRA Cuba kafija ir balansēts espresso ar samtainu struktūru. Tās garšas profils piedāvā rūpīgi atlasītas aromātiskās Arabica pupiņas, kas savienojas ar maigajām Robusta pupiņām, kuras ir 72 stundas fermentētas. Rezultātā jūs baudīsiet izteiktas mandeļu, piena šokolādes garšas notis, kas paliek ilgstošā pēcgaršā.    

.

 

Nacionālā rezervāta meža kafija La Reserva de ¡Tierra! Kuba ir unikāls maisījums, kas aug kā neatņemama meža sastāvdaļa aizsargājamos dabas rezervātos, kam raksturīgs aizliegums cirst augstus kokus. Šajā teritorijā izmantotās polikultūras tehnikas veicina bioloģisko daudzveidību, garantē šīs teritorijas strukturālās sarežģītības saglabāšanu no vides viedokļa, nodrošina stabilu iztikas un ienākumu avotu vietējiem iedzīvotājiem un garantē ideālu ēnu sistēmu kafijas augiem. Lavazza Cuba kafija ir arī sertificēta bioloģiskai kultivācijai un izsekojama, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, tādējādi nodrošinot augstākās kvalitātes produktu.

 

Unikāls kafijas stāsts! Lavazza TIERRA Cuba ir unikāls mūsdienu stāsts par kafijas maisījumu, kas rūpējas par lauksaimniekiem, patērētājiem un vietējo vidi. Šī organiskā maisījuma izcelsme ir plantācijās Santjago un Granmā Kubā, kur Lavazza fonds ir iesaistīts, lai sasniegtu šādus mērķus: mežu saglabāšana, lauksaimniecības prakses uzlabošana, kafijas kvalitātes uzlabošana, sieviešu un jauniešu iespēju palielināšana, līdztiesības ķēde un īsa piegādes ķēde.

 

Lavazza fonda projekts Kubā Lavazza fonda mērķis ir izveidot ilgtermiņa partnerību, lai atbalstītu Kubas kafijas kā vietējās izcilības attīstību, vienlaikus rūpējoties par vidi. Cieši sadarbojoties ar 170 lauksaimniekiem Santjago un Granmas apgabalos, Lavazza fonds ir apņēmies uzlabot Kubas kafijas kvalitāti, kā arī nodrošināt šo kafijas audzētāju kopienu ilgtspējīgu attīstību.

Klientu atsauksmes

5/5

Apskati citas kafijas pupiņas

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5