Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs
Lūdzu pacietību

LAVAZZA Tierra Selection kafijas pupiņas, 1kg

Preces kods: 881009

Īpaši atlasīts kafijas maisījums no aromātiskām 100% arabikas pupiņām, kuras audzētas Rainforest Alliance sertificētās plantācijās, jūtams labi sabalansētas jasmīnu, svaigu augļu un šokolādes nianses.

Garšas spektrs
Aromātisks un sabalansēts

Grauzdējuma pakāpe
Vidēja

Izcelsme
Maisījums no Brazīlijas, Hondurasas, Peru un Kolumbijas.

Cena ar PVN
37 €
-

Kastē ir 6 pakas (6kg) kafijas!

+
Preci var saņemt KAFO salonā
Mūkusalas iela 27, Rīga
Piegādes izmaksas
Pirkumiem virs 35 Eur piegāde bez maksas
Uzzini vairāk par LAVAZZA Tierra Selection

LAVAZZA Tierra Selection kafijas pupiņas, 1kg 100% dabīga un mazgāta arabika no Brazīlijas, Hondurasas, Peru un Kolumbijas

Ir vairāki iemesli kāpēc izvēlēties šo maisījumu.

Pirmais

LAVAZZA Tierra Selection  ir 100% arabikas pupiņu kafija.

Otrais – ilgtspējība.

Šī kafija ir Rainforest Alliance sertificēts produkts. Rainforest Aliance ir nevalstiska organizācija, kuras mērķis ir saglabāt bioloģisko daudzveidību un nodrošināt ilgtspējīgus dzīves apstākļus lauksaimniekiem kafijas reģionos, izglītojot un sniedzot padomus par zemes izmantošanu, komercpraksi un patērētājiem. Tie ir augsti standarti, kas ietver ekosistēmu saglabāšanu, godīgu izturēšanos un labus darba apstākļus darbiniekiem.

Trešais,

un ne mazāk svarīgākais iemesls ir kvalitāte. Izvēloties Lavazza ¡TIERRA! nozīmē, ka jūs varat garantēt visaugstākās kvalitātes gala produktu, pateicoties maisījuma izcelsmei, tā pagatavošanai, rūpīgai labāko kafijas pupiņu meklēšanai un perfekti sabalansētai pupiņu grauzdēšanai. Lavazza ¡TIERRA! kafijas pupiņu atlases procesā ir panākts lielisks līdzsvars starp aromātu un garšu.

Lavazza ¡TIERRA! Selection

Unikāls sajaukums, kas savieno saldās notis ar maigu svaigu ziedu un augļu aromātu, kam pievienojas šokolādes nianses. Starp citu, gatavojot to ar tradicionālo kafijas aparātu, šī kafija savas jasmīnu ziedu, žāvētu augļu un piena šokolādes notis atklāj tieši 96° temperatūrā, šķiet tas dēļ svelmainajiem izcelsmes reģioniem!

Klientu atsauksmes

5/5

Apskati citas kafijas pupiņas

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev

Klientu atsauksmes

5/5