Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs

Blendtec Blenderi

Publicēts

KĀPĒC IZVĒLĒTIES BLENDTEC BLENDERI?

Radīts ar konkrētu mērķi! Pirms 45 gadiem Kalifornijā Toms Diksons kāzu dāvanā saņēma blenderi, kas saplīsa jau dažu dienu laikā. Tomam, kura profesija bija inženieris, pēc tam radās ideja izgudrot tādu blenderi, kura motora jauda būtu salīdzināma ar Ferrari, kas nekad nesaplīstu. No vīzijas ir izaudzis uzņēmums, kas ir nepārspējami revolucionārs blenderu pasaulē. Visas Blendtec preces ir radītas ar mērķi palīdzēt cilvēkiem dzīvot veselīgāk un laimīgāk. 

Mūsdienās Blendtec ir viena no atzītākajām preču zīmēm virtuves iekārtu pasaulē. Visas preces tiek ražotas Amerikā. 

BLENDTEC NAV PARASTS BLENDERIS  

 

ILGMŪŽĪGA KVALITĀTE

IEPRIEKŠ IESTATĪTAS PROGRAMMAS  

Mūsdienīga pieskāriena vadība ļauj nestāvēt pie blendera, kamēr tas darbojas. 
Blendtec blenderiem ir mūsdienīgas pieskāriena vadības ierīces, kas ne tikai lieliski izskatās, bet atvieglo gan blendēšanu, gan tīrīšanu. Blenderis vairs nav jāpieskata – iegūstiet perfektu rezultātu ik reizi ar vienu pieskārienu. Pateicoties elegantajam, gludajam dizainam, arī tīrīšana ir pavisam vienkārša. 

JAUDĪGS MOTORS 

Blendtec blenderiem ir nozarē visjaudīgākie motori ar komerciālai lietošanai piemērotu jaudu un kvalitāti, kas neatpaliek no jūsu iecienītajā augļu kokteiļu kioskā vai restorānā atrodamajiem. Mūsu motori bez aizķeršanās var nevainojami smalki sablendēt pat viscietākos produktus, piemēram, ledu, sasaldētus augļus un svaigus dārzeņus.
Vislielākie un visātrākie motori nozarē nodrošina komerciālai lietošanai atbilstošu jaudu un ātrumu, kas ļauj pilnībā sasmalcināt pat viscietākos produktus, piemēram, ledu un sasaldētus augļus. Jaudīgais motors ļauj unikālajai metāla piedziņas ligzdai, drošajam asmenim, krūzei un saskarnei darboties kopā kā vienam veselam un nodrošināt nepārspējami modernu blendēšanu. 

VIENKĀRŠI TĪRĪT 

 

Gludie sāni un viengabala asmens padara tīrīšanu vieglāku par vieglu. Viegli lietot, viegli tīrīt.
Mēs esam padomājuši par vieglu tīrīšanu ar pašattīrošu vai trauku mazgājamā mašīnā mazgājamu krūzi, vai arī abu šo funkciju apvienojumu.
Pašattīrīšanās. Vienkārši ieslēdziet blenderi maksimālajā ātrumā ar tajā ielietu siltu ūdeni un pilienu trauku mazgājamā līdzekļa un pārliecinieties savām acīm, kā tas bez izjaukšanas kļūst tīrs 60 sekunžu laikā vai vēl ātrāk. 

VIENMĒRĪGA KONSISTENCE 

 

Ērti lietojamās vadības ierīces ļauj izveidot visdažādākās tekstūras no mērcēm ar gabaliņiem līdz smalki sablendētiem biezeņiem un pielāgot katru pagatavošanu savai gaumei. 

PATENTĒTAS KRŪZES 

 

Mūsu patentētās piecstūrainās krūzes dizains automātiski virza produktus asmens virzienā, pateicoties unikālajai, kantainajai formai, kas izmaina plūsmas virzienu. Atšķirībā no apaļām krūzēm, produkti negriežas uz riņķi, bet atsitas pret krūzes plakanajām malām. Augļi, ledus un viss pārējais krūzē esošais ar inerci paceļas līdz krūzes augšai. No turienes produkti atkal maina kustības virzienu un dodas pretī rotējošajam asmenim. Bez jebkādām manipulācijām.
Twister krūze. Lai lietotu krūzi, vienkārši ielieciet produktus un pagrieziet vāku pretēji pulksteņrādītāja virzienam, kamēr ir ieslēgts blendēšanas cikls. Šī pagrieziena kustība liek produktiem virzīties no krūzes sāniem asmens virzienā, ļaujot ik reizi iegūt nevainojamu rezultātu. 

BĒRNIEM DRAUDZĪGS 

 

Izturīgāks. Drošāks. Blendtec asmeņi ir izgatavoti no auksti kalta rūdīta tērauda un ir līdz par 80% biezāki un 10 reizes izturīgāki nekā citu blenderu asmeņi. Tiem ir arī trulas malas. Kāpēc? Ja asmens griežas ar ātrumu vairāk nekā 300 kilometri stundā, lai pienācīgi paveiktu darbu. Tā vietā, lai cirstu ledu un saldētus dārzeņus ar asām malām, trulais asmens sasmalcina praktiski jebko, kas trāpās tam ceļā. Un to ir arī pavisam droši tīrīt. 

 

LABĀKA GARŠA 

 

Pienācīga jauda, lai sasmalcinātu sastāvdaļas pilnībā un iegūtu gardu rezultātu.
Blendtec nav blenderis, ar ko dažas reizes gadā sajauc kokteili un pārējā laikā glabā dziļi atvilktnē. Mēs ražojam komerciālas kvalitātes blenderus, ko gribēsiet lietot katru dienu, bez kura nevarēsiet iedomāties savu ikdienu. Tāpēc, kad esat gatavs kam labākam, mēs esam jūsu rīcībā. 

ATKLĀJIET, KAS JŪS IEDVESMO 

 

Blendtec rada iedvesmu. Tieši tāpēc mūsu zīmolam uzticas profesionāli šefpavāri. Taču mūs atradīsiet ne tikai restorānu virtuvēs. Mūs var atrast arī mājas virtuvēs visā pasaulē.
Ērti lietojamās vadības ierīces ļauj izveidot visdažādākās tekstūras no mērcēm ar gabaliņiem līdz smalki sablendētiem biezeņiem un pielāgot katru pagatavošanu savai gaumei. 

 

Īpaši jaudīgs blenderis – no visdrošākā asmeņa līdz spēcīgākajam motoram.  

Blendtec ir viena no atzītākajām preču zīmēm virtuves iekārtu nozarē. Visas preces tiek ražotas Amerikā. 

Blenderis visai dzīvei! Blendtec blenderu kvalitāte ir izcila. Vari būt drošs, ka bez raizēm varēsi to izmantot gadiem. 

Edgars Dinaburgs

6 ziņas

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev