Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs

Miele kafijas automāta noma birojam

Publicēts

 

Izlemjot par labu Miele kafijas automātam, tiek garantēta izcila kafijas pieredze.

Kompaktais CM6160 pārsteidz lietotāju ar vienkāršību un ērtumu. Pārsteidzošais dizains padara kafijas automātu par katras biroja telpas  zvaigzni. CM6 MilkPerfection jaunā tehnoloģija piena (vai alternatīva augu Barista dzēriena) uzputošanai izmanto papildu tvaiku, padarot putas vēl izteiksmīgākas un nodrošinot iespēju ar bagātīgām putām tagad uzputot arī istabas temperatūras pienus. Jaunā OneTouch for Two funkcija ļauj vienlaikus pagatavot jebkurus divus kafijas dzērienus dubultā.

CM6160 kopā ar populārajām dzērienu izvēlēm kafija, cappuccino, espresso macchiato, flat white ir pieejams arī 6 dažādu temperatūru karsts ūdens tējas dzērienu pagatavošanai. Kopā pieejams 21 dzēriens, no kuriem katram kafijas mīļotājam vajadzētu atrast savu iecienītāko. Gatavošanas procesā varēsi mainīt ūdens un piena / piena putu daudzumu kafijas dzērienā. 1,8 l ūdens tvertne un 300 g kafijas pupiņu tvertne, ļauj ērti izmantot šo automātu arī birojos.

Efektīvas tīrīšanas funkcijas nodrošina higiēnu un lielisku kafijas garšu.

Arī ikdienas tīrīšana būs ļoti ērta un vienkārša. Pēc katras piena pagatavošanas piena sistēma tiek automātiski izskalota. Pilienu paplāti, ūdens un biezumu tvertnes ir viegli noņemt, un tās var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, pateicoties ComfortClean.

Sīkāk par sadarbības nosacījumiem un iespēju tikt pie sava Miele automāta skaties šeit, vai sazinies ar mums kafo@kafo.lv.

 

Edgars Dinaburgs

6 ziņas

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev