Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs

KAFO kafija Premium Selection pupiņas

Publicēts

Iepazīstieties – KAFO Premium Selection – izcila garšu harmonija

Ļaujiet savām garšas kārpiņām aizceļot garšīgā kafijas piedzīvojumā izgaršojot trīs dažādu, bet vienlīdz valdzinošu reģionu kafijas! Katra kafija šajā izsmalcinātajā kolekcijā ir rūpīgi atlasīta un prasmīgi grauzdēta, lai sniegtu jums patiesi izcilu KAFO kafijas pieredzi. KAFO Premium Selection ir kafija, ar kuru lepojamies, jo tā ir ne tikai unikāla pēc savas izcelsmes, bet arī patiesi garda! Visi 100% Arabika kafijas cienītāji ir sajūsmā! Ļaujiet iepazīstināt ar mūsu jaunās līnijas zvaigznēm:

Ienirstiet Kolumbijas sirdī ar 100% Arabica – Caturra 

Caturra kafijas izcelsme ir burvīgais Huilas reģions Kolumbijā, un tā tiek iegūta no mazām ģimenes saimniecībām, kas kafiju audzē no paaudzes paaudzē. Kāds ir tās noslēpums? Katra kafijas oga tiek rūpīgi atlasīta un apstrādāta nelielās dzirnavās un pēc tam prasmīgi žāvēta, pirms nonāk rūpnīcās. Šis arabika kafijas maisījums patiesi atspoguļo šī reģiona būtību, veidojot perfektu līdzsvaru starp kafijas saldumu un garšas sarežģītību. Katrs malks aizved jūs sajūtu ceļojumā, spilgti iekrāsojot dinamiskās Huilas ainavas un tās vietējo kafijas audzētāju nerimstošo aizraušanos.

Dodieties uz Brazīlijas sulīgajām kafijas zemēm ar Bourbon, Catuai un Obata maisījumu

Šī kafija jūs aizvedīs uz Mogiana un Cerrado auglīgajiem kafijas reģioniem Brazīlijā. Šis maisījums, kas pagatavots no izsmalcinātas Bourbon, Catuai un Obata pupiņu trijotnes, sniedz jums unikālu Brazīlijas kafijas baudījumu tieši jūsu kafijas tasītē. Mazās zemnieku saimniecības, kas savas kafijas audzēšanas tradīcijas papildina ar ilgtspējīgiem risinājumiem, nodrošina tās nepārspējamo garšu.

Dabiskā apstrāde pastiprina Brazīlijas kafijas pupiņām raksturīgo saldumu un atšķirīgās īpašības. Burbon piešķir kafijai dziļumu un piesātinātību, ko papildina Catuai un Obata unikālie aromāta toņi. Katrs malks atklāj harmonisku garšas simfoniju. Ļaujiet katram malkam aizceļot uz saules pielietajām Brazīlijas plantācijām un izbaudiet patiesi autentisku garšu.

Aptveriet pārsteidzošo Pasco reģionu Peru, izbaudot Bourbon, Catuai un Pache maisījumu

Pēdējā pietura šajā kafijas ceļojumā ir Peru, Villa Rica (UNESCO biosfēras) rezervāts, kas atrodas Pasco reģiona augstajos kalnos. Šī auglīgā reģionā, kur kafijas plantācijas atrodas augstu virs jūras līmeņa (1000 līdz 1800 metrus), unikālais mikroklimats piešķir pupiņām izteiksmīgas garšas un aromātus. Villa Rica maisījums ir Bourbon, Catuai un Pache kafijas pupiņu sajaukums, ko rūpīgi audzē mazās rezervāta saimniecībās. Šis kafijas maisījums lepojas ar apburošu aromātu un nodrošina vienmērīgu, vidēji sātīgu brūvējumu ar patīkamu skābuma nokrāsu. Katrs malks jūs aizvedīs tuvāk Villa Rica neskartajam dabas skaistumam, uzsverot harmoniju starp dabu un kafijas audzēšanas mākslu.

Ienāc un nobaudi tasi harmoniskās un vienlaikus pārsteigumu pilnās KAFO Premium Selection kafijas!

 

Krista Siliņa

3 ziņas

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev