Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs

Hallo, mēs esam KAFO!

Publicēts

Pavisam nesen mēs (Coffy Club komanda)  esam apvienojuši spēkus ar vadošajiem Igaunijas kafijas nozares ekspertiem – KAFO, un turpmāk arī Latvijā visiem kafijas cienītājiem būsim pazīstami ar šo vārdu. Taču jebkurās izmaiņās vienlīdz svarīgi ir arī tas, kas paliek nemainīgs. Tā, protams, ir vairāk nekā 25 gadu pieredze Latvijas kafijas dzīvē. Mūsu cilvēki ir īsti kafijas profesionāļi, kuri turpinās gādāt, lai katra Tava diena un biznesa saruna sāktos uz pareizās nots – ar pirmklasīgu kafijas tasi.

Arī turpmāk KAFO pārstāvēs LAVAZZA, LA CIMBALI, MELITTA Professional, JURA un BRAVILOR BONAMAT zīmolus Latvijā, lai jebkurš klients – māja, birojs, restorāns vai viesnīcas, varētu izvēlēties tieši savām prasībām atbilstošāko. Pie KAFO atradīsi visu nepieciešamo aprīkojumu, un Lavazza training centrā sertificēts barista treneris apmācīs ikvienu interesentu šī aprīkojuma lietošanā un fantastisku kafijas dzērienu pagatavošanā, lai tie būtu labākie pilsētā!

Un kā tad ar pašu kafiju? Teiksim tā – pastāsti mums, ko vēlies, un mēs to nogādāsim Tavā krūzītē. Atradīsim tieši Tavai garšai un gaumei atbilstošu kafijas maisījumu. Protams, KAFO stāsts nebūtu pilnīgs bez rūpīga un uzticama servisa, kas parūpēsies, lai Tava kafijas dzīve ritētu bez raizēm.

Līdz nākamajai kafijas pauzei,

Tavs KAFO

Andris

12 ziņas

Neko nemainot, nekas nemainīsies! Sāc ar sevi - iepazīsti KAFO!

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev