Pievieno vēl preces 50.00 € vērtībā un saņem bezmaksas piegādi!
  • Lūdzu pacietību
    Tavs iepirkumu grozs ir tukšs

MIELE kafijas automāti pie KAFO

Publicēts

Izlemjot par labu Miele kafijas automātam, tiek garantēta izcila kafijas pieredze ar unikāliem baudas mirkļiem. Pateicoties perfekti noregulētai sistēmai, Miele kafijas automāti nodrošina kvalitatīvu un daudzpusīgu kafijas dzērienu pagatavošanu. Miele kafijas automāts iederēsies gandrīz visur, arī  dzīvojamā istabā, ziemas dārzā, vai kādā citā redzamā vietā, kur vien vēlies baudīt aromātisku kafiju un tās smaržu, nospiežot tikai vienu pogu.

Miele kafijas automātus ir ērti lietot, izmantojot skārienpogas vai ekrānu. Ar dažiem taustiņu pieskārieniem varēsi izvēlēties un pielāgot savus iecienītākos dzērienus. Informācija ekrānā ir ļoti viegli uztverama pateicoties dzidrajam un baltajam tekstam uz melna fona. Papildus pazīstamajai OneTouch pagatavošanai visiem pilnībā automātiskajiem kafijas automātiem ir arī jaunā OneTouch for Two funkcija. Šī funkcija ļauj pagatavot jebkurus divus garšīgus kafijas dzērienus vienlaikus ar pogas nospiešanu.

Efektīvas tīrīšanas funkcijas nodrošina higiēnu un lielisku kafijas garšu.

Ikdienas tīrīšanu automāts var paveikt ar minimālu palīdzību no malas. Pēc katras piena pagatavošanas piena sistēma tiek skalota. Paplāti, ūdens tvertni un atkritumu trauku ir viegli noņemt, un tos var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, pateicoties ComfortClean.

CM5 sērija

Jaunā CM5 modeļu sērija pārliecina ar novatoriskām tehnoloģijām iekšpusē un modernu minimālisma dizainu ārpusē. Kompaktuma dēļ tas ir piemērots mazākām virtuvēm. Krāsu gamma ietver pieticīgu grafīta pelēku, rožu zeltu, klasiski melnu vai kazeņu sarkanu.

Papildus tādiem populāriem kafijas dzērieniem kā kafija, espresso, kapučīno un, piemēram, latte macchiato, ir iespējams arī vienā mirklī pagatavot veselu kannu kafijas. 1,3 l ūdens tvertne un 200 g kafijas pupiņu tvertne nodrošina komfortu, lai ideāli baudītu ikdienas rīta kafiju.

CM6 sērija

Kompaktais CM6 pārsteidz lietotāju ar vienkāršību un ērtumu. Pārsteidzošais dizains padara kafijas automātu par katras virtuves zvaigzni. Izvēlieties no obsidiana melnā, lotosa baltā, pelēkā grafīta, metāla vai bronzas.

Ideāli rezultāti un intensīvs kafijas aromāts –  to nodrošina Aromatic System funkcija. Kafijas automāta Miele pagatavošanas blokā samaltā kafija un ūdens sajaucas īpaši efektīvi, un tu iegūsti vēl aromātiskāku kafiju. Baudi brīnišķīgi aromātisku kafiju ar manāmu papildu smaržu.

Kopā ar CM6 populārajām dzērienu izvēlēm espresso macchiato, flat white, ir pieejams karsts ūdens tējas dzērienu pagatavošanai ar dažādu temperatūru. Kopā 21 dzēriens, no kuriem katram kafijas mīļotājam vajadzētu atrast savu iecienītāko. Kā lietotājs gatavošanas procesā varat mainīt ūdens un piena / piena putu daudzumu kafijas dzērienā. Lielāki konteineri, 1,8 l ūdens tvertne un 300 g kafijas pupiņu tvertne, ļauj ērti izmantot espresso automāta programmējamos lietotāju profilus.

Mobilā lietojumprogramma Miele@home ļauj savienot Miele mājas ierīces ar tīklu. Tas ļauj ērti kontrolēt un uzraudzīt ierīces, izmantojot katru ierīci atsevišķi, izmantojot mobilo termināli un lietojumprogrammu Miele@mobile.

CM7 sērija

Miele CM7 ir paredzēts tiem, kas vēlas izcilu dizainu. Korpuss ir izstrādāts klasisku kafijas automātu stilā. Futūristikais iespaids un kvalitatīvais materiāls padara CM7 par dārgakmeni virtuvē un birojā. Tas ir pieejams obsidiāna melnā un spilgti baltā krāsā. Visa augstākās klases CM7750 priekšpuse ir izgatavota no melna cinkota alumīnija. Neatvairāmi skaista virsma, kas raksturīgi atšķirīga un izceļas ar savu kvalitāti.

CupSensor atvieglo Miele pilnībā automātiskā kafijas automāta darbību. Šī automāta kafijas sprausla pielāgojas krūzes augstumam. Atrodot ideālu attālumu, tiek novērstas šļakatas un tiek sasniegta ideāla kafijas temperatūra un optimālas putas. Pēc piena pagatavošanas galvenā sprausla tiek novietota 1 cm augstāk, lai kafijas krūze būtu viegli paceļama no paplātes.

CM7 ekskluzīvā atkaļķošanas programma AutoDescale automātiski rūpējas par tās ilgo kalpošanas laiku. Tev nav jāatkaļķo CM7550 un CM7750, jo tie to var izdarīt paši. Miele patentētais izgudrojums: šīs ierīces pašas katru dienu Tavā brīvi uzstādītā laikā atkaļķojas izmantojot kaseti ierīces aizmugurē.

Ērta ciemiņu uzņemšana: kad ierodas viesi vai ir ieplānota sapulce, ierīce ar pogas nospiešanu pagatavo līdz pat 8 tasēm kafijas tieši kafijas kannā. Turklāt karstā ūdens funkcija tējai piedāvā vienu tasi vai veselu krūzi.

Papildu ērtībai Miele ierīces var ērti vadīt izmantojot termināli un Miele@mobile aplikāciju.

 

Miele kafijas automātus vari atrast mūsu e-veikalā – Visu sēriju Miele kafijas automāti ir pieejami iegādei un mēs labprāt iepazīstināsim ar tiem KAFO salonā Rīgā, Mūkusalas ielā 27!

Andris

12 ziņas

Neko nemainot, nekas nemainīsies! Sāc ar sevi - iepazīsti KAFO!

Mēs zinām labas kafijas pagatavošanas nianses un gribam tās izstāstīt arī Tev